1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Afrodizyak çarşafla mutlu geceler!


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.415
  Beğenilen Mesajlar:
  354
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  Afrodizyak çarşafla mutlu geceler!


  İngiltere'de düzenlenen icatlar fuarında en çok ilgiyi afrodizyak etkili çarşaf çekiyor.  [​IMG]  LONDRA - İngiltere'nin başkenti Londra'nın kuzeyindeki Alexandra Palace'ta düzenlenen 9'uncu icatlar fuarında, aralarında afrodizyak etkisi yapan çarşaf ve taşınabilir fitness istasyonunun da bulunduğu icatlar sergilendi.

  4 gün süren ve dün sona eren fuarda, amatör ve "uçuk" mucitlerin yanı sıra ilham gelip mucitliğe soyunan ev kadınları da icatlarını sergileme fırsatı buldu.

  Yetkililer, fuarda, "acayip" icatların yanı sıra devrim yaratacak nitelikte icatların yer aldığını ifade etti.

  Fuarda, İspanya'nın Barselona kentinden Pep Torres'in, aralarında duvara çengele gereksizin asılabilen manyetik mutfak havlusu, kumaşına Viagra hammaddesi emdirilmiş afrodizyak çarşafları ve buzdolabının etrafına döşenerek rejimde olanları buzdolabından 'alarm' vererek uzaklaştıran yer karosu gibi icatları yer aldı.

  Torres'in hassas 'buzdolabı karosu', rejim yapan ve gizlice buzdolabına yaklaşan kişiyi sesli komutla uyarıyor: "Çabuk kremalı pastayı yerine koy ve buzdolabından uzaklaş!" Programlanabilir olan karo aynı zamanda güvenlik amacıyla ev girişinde ve veranda da kullanılabiliyor.

  Yetkililer, fuarın 'en eşsiz icat' ödülünün kırılan kemiğe şırınga edilen kalsiyum fosfat karışımı bir çimentonun mucidi Malezyalı Chew Kean Khoon'a verildiğini söyledi. Çimento, kırılan kemiğe şırınga edildikten sonra katılaşıyor ve kemiği sağlamlaştırıyor!

  İranlı mucit İhsan Yezdani ise 15 egzersiz sunan, son derece hafif ve adı "taşınabilir fitness salonu" olan paketlenebilir bir fitness takımını sergileme fırsatı buldu.

  Yezdani, "Egzersizleri yapmak için bir koltuk yeterli. Fitness takımını her yerde kullanabilirsiniz ister otelde, büroda, ister uzun yolculuklar sırasında uçakta" diye konuştu.

  Bulgar Fredy Vasilev ise "Bathomatic" adlı, uzaktan bir iPhone sayesinde banyo küvetini dolduran, su düzeyini, suyun sıcaklığını ve suya karışacak sabunun kokusunu ve miktarını ayarlayabilen sistemi tanıttı.

  Britanya'nın yanı sıra, aralarında Moldova, Hırvatistan, Hong Kong, İran, Libya, Malezya, Rusya, Suudi Arabistan ve Tayvan gibi ülkelerden mucitlerin buluştuğu fuar, bugün İpod olarak bilinen cihazın atasının 1979'daki mucidi İngiliz Kane Kramer tarafından organize edildiği bildiriliyor.