Arkadaslar aksam yatarken yada okula gıderken bota koydumda az bisi kasip char dc yiyor hep böle millet slot da ayni hizda kasarken benim char dc yiyor baglantımda sorun oldunu sanmıyorum olsa ben basında ken kesılır kopar yada baska bısıler olurdu bunun sebebi ne isrobot kullaniyorum yardimlarinizi bekliyorum.. :buddha:

Tüm Özellikler Aynı Hacım ^^
Uyurken, Okula Gittiğimde Fln 40-50 Saat Kasıp Dc yemiş Oluyorum..
Ama Afk Olmadıgım Zaman Çatır Çatır Kasıyor Anlam Veremedim Bende Umarım Çözüm Buluruz.. :beer:

ya benım char 20 30 dk kasıp yıyor dc yı afk olup yattımda sabah gene koyuyorum okula gıttım geldım bakıyorum gene dc buda benı deli ediyor olcak seymi ya neler yapabilirim yardim edin lutfen

bilgisayar uyku moduna geçince dc yiyosun galiba bilgisayarı uyku moduna geçirmeyi hiçbir zaman yap güç seçeneklerinden

SuS3 demiş ki:
bilgisayar uyku moduna geçince dc yiyosun galiba bilgisayarı uyku moduna geçirmeyi hiçbir zaman yap güç seçeneklerinden

öle bişi ayarli deil bende kapattım her format tan sonra onu kapatiyorum zaten baska neden olabilir

şans işte msl bu gün saat 7:50 de çarı bota koydum okula gittim öle arası geldiğimde çar saat 8 :10 da dc yemiş :?

serverlarda sorun var 2 gunden beri legend3 gelıo yha bıseyler var ,bendede asırı cok lag var beklemekten baska care yok gece ve sabah sorun yok oglenden sonra cok lag oluo neyse iyi forumlar herkese

ya bende lag olmuyor ama gece sabaha bırakdımda sabah bakıyorum garanti dc yemis oluyor kasarsa %4 5 falan zor ama garanti dc yiyo gene bırakıyorum okula gıdıorum öglen gelıp bakdımda bota koydukdan 20 dk sonra dc yemis bunu görunce deli oluyorum ama ya

HurRicanEmJ demiş ki:
ya bende lag olmuyor ama gece sabaha bırakdımda sabah bakıyorum garanti dc yemis oluyor kasarsa %4 5 falan zor ama garanti dc yiyo gene bırakıyorum okula gıdıorum öglen gelıp bakdımda bota koydukdan 20 dk sonra dc yemis bunu görunce deli oluyorum ama ya
2 gunden berı bendede boyle serverlarda problem var :thumbsup:

jumanji demiş ki:
HurRicanEmJ demiş ki:
2 gunden berı bendede boyle serverlarda problem var :thumbsup:

ama kastım slot daki adamlar 24 saat orda kasıyorlar tanıdım arkadaslarım var baska sehirlerde olan işleri oldukları ıcın sabah gıdıp aksam gelıyorlar sabah bırakıyorlar aksam gelıyorlar hala kasıyor oluyor charları onların kı neden dc yemıyo acaba sorun ben demı serverlardamı yoksa ttnet demı nedır ya :S baglantımda sorun olmadına emınım

bnde tam tersi afk olduğum zamanlar hiç dc yemiyo 2 gün dahi kasar
ancak pcnin başına oturdummuydu internete girip çıkttımmı dc

Bence sen pc nin basından ayrılma..sen pc basından ayrıldıgında dc yiyomus saten.eger ayrılmassan sorunda kalmazz :D

Arkadaşlar ben çözdüm olayı. Pc bedenimizden aldığı iman gücüyle kasıyo sro'da. Biz uzaklaşınca kapanıyo.
Başka teorisi olan varsa söylesin?
Tüm gün pc'yi mal mal izlesek 20 saat kasıyor , yarım saat dışarı çıkıyorum ya da yatıyorum dc yiyor. Fırlatıcam atıcam bigün :P

Polgara demiş ki:
Arkadaşlar ben çözdüm olayı. Pc bedenimizden aldığı iman gücüyle kasıyo sro'da. Biz uzaklaşınca kapanıyo.
Tüm gün pc'yi mal mal izlesek 20 saat kasıyor , yarım saat dışarı çıkıyorum ya da yatıyorum dc yiyor. Fırlatıcam atıcam bigün :P

4 5 saat basında olunca kasiyor sorun yok ama ben sıkılıyorum dısarı cıkıyorum 1 2 saat bakdım dc yemis ne istir bu ya kafayı yememek elde deıl bırak gıt 5dk sonra dc yesin

Polgara demiş ki:
benim imanım heryerden çekiyor turkcell gibi xD
pc başında olmama gernk yok :D :lol:

48 saat aralıksız kastıımı bilirim ki dc yemeden ben kapattım sroyu :D

Yukarı Alt