Prestij

Tanınıyorum
- Çoğumuzun gözden kaçırdığı önemli bir husus daha var arkadaşlar ; elektrik dalgalanması. Bazen o kadar kısa süreli elektrik gitmeleri oluyorki sadece lambaya bakınca farkedebiliyorsunuz. Bilgisayar ve monitör kapanmıyor ancak modem saniyeden kısa bi süre elektriksiz kalınca net kopuyor ve DC yemiş oluyorsunuz. Sizlere tavsiyem hem bilgisayarınızı elektriksel dengesizliklere karşı korumak hemde netinizin kopmasını engellemek için 45-50 YTL gibi bir parayı kıyıp UPS (kesintisiz güç kaynağı) sahip olmanız
- Birde şunu deneyin, hemen etkisi yok demeyin, ben kullanıyorum, gece gündüz kasıyorum DC yok.

http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=280&t=93454&hilit=

yaa yeni bi problem cıktı char kasarken duruyor bot bı zaman sonra auto traning acık tekrar baslattımda atack yapıo bunun sebebi ne

korkuluk al dik pc'nin başına :mrgreen:
aynısı bendede vardı ama sonra öğrendim sorunu. ben 9da evden çıkardım sonra eve geldiğimde bi bakardım 9'u 5 geçe dc olmuş. 1 hafta boyunca böyle olunca anneme sordum elektrik falan mı gidiyor diye. aldığım cevap :

yoo sen evden çıkınca modemi çekiyorum telefona bağlıyorum içerdeki telefon çok cızırtılı :mrgreen:

aynı durum olabilir sizdede

Yukarı Alt