VSRO tabanlı Yeni Serverimiz​

AegSRO EXTREME​

Server Özellikleri
ExpRatio: 75x
ExpRatioParty: 80x
DropItemRatio: 35x
DropGold: 35x
Jangan - DW - Hotan Açık
Europa yok
Lvl cap 90
Roc-Jangan Cave Kapalı

Çoğu kişi VSro files ile kurulan serverlarda şunları bekliyor
1- Avrupa
2-110 Cap

Bazı kişilerse şunları arar
1-Avrupa yok
2-Eskisi gibi 80 cap
3-Eski FW leri
İşte biz o azınlıkta olan gruptanız.Eğer eski silkroadı özlüyorsanız o eski Lord havasını özlüyorsanız yeriniz burası.

Server Hakkında Bazı Fotoğraflar

Fotoğraflardaki bazı şeyler sizi yanıltmasın.Dil İngilizcedir.

Şimdi indiriyorum indirince detaylı bilgi vericem.AegSRO kurulalı 1 yılı geçti saglam serverdır vsro files yeni geçmişler indiriyim resimlerle birlikte detayları vericem.

Server'a girme şansım oldu rate falan 90 cap a göre gayet güzel fakat oyuncu sıkıntısı var 5 6 kişi harici pek oyuncu göremedim ve server'ın devamlılığı nasıl olur bilemiyorum.

Polovets demiş ki:
Server'a girme şansım oldu rate falan 90 cap a göre gayet güzel fakat oyuncu sıkıntısı var 5 6 kişi harici pek oyuncu göremedim ve server'ın devamlılığı nasıl olur bilemiyorum.
Evet oyuncu sıkıntısı var şuan . Ama daha Extreme yeni açıldı ve server üzerinde hale çalışılıyor.AegSRO ya gelirsek 1 yıllık bir devamlılıgı var.Bu 1 yıl içinde giderek daha iyiye gidiyor
AegSRO
AegSRO Plus
ve son olarak AegSRO Extreme.

Server
Minerva
Arkadaşlar server çok eğlenceli, hiç bug yok isrodan farkı yok ayrıca rateler oldukça yüksek ve her akşam eğlenceli eventlar düzenleniyor yakında silk satışları başlayacak. Serverda sadece Türkler var yakında yeni gm kadrosuyla gün boyu eventlar düzenlenecek, herkezi bekleriz.

Ayrıca oyuna girmek için Loadera ihtiyacınız yok sitede sunulan patch dosyasını bsro client içine atarak girebilirsiniz.

http://aegsro.tk veya http://aegsro.bplaced.net

jackstephan

Güneş battıktan sonra adam olur lambalar..
Bendee o azınlıktanım ^^ Hemen İndiriyim Elinize Saglık.
Yanlız Exp Konusunda Bir Sorum Var x75 olduguna göre bayagı hızlı kasılıyoruz galiba. Oda Bayagı Güzel Olmus elinize Sağlık.

hesaplarımi sildiniz yine? 1 hafta olmadı üyelik alalı charda kasmıştım ama şifre yanlış diyor

Yukarı Alt