Arkadaşlar sadece msn de duruyorum kotaya bakıyorum (sayaç) a çizgiler ortalarda gidio.Sankı dosya ındırıyormusum gibi nedendır anlamadım ya. + bu olay sundan sonra olmaya başladı. Pc de güncelleme cıktı msn nin. ßende güncelledim sanırım 8.5 versionu. Dikkatimi çeken bu msn yi yükledıkten sonra msn bu kadar cok yazmaya başladı kotaya. Lütfen yardım edin yoksa 10 gun sonra kotayı aşmış olucamm... Daha kota sıfırlananı 2 gun oldu benim kota 400mb oldu sındıden offf

DİSS to RAP demiş ki:
Arkadaşlar sadece msn de duruyorum kotaya bakıyorum (sayaç) a çizgiler ortalarda gidio.Sankı dosya ındırıyormusum gibi nedendır anlamadım ya. + bu olay sundan sonra olmaya başladı. Pc de güncelleme cıktı msn nin. ßende güncelledim sanırım 8.5 versionu. Dikkatimi çeken bu msn yi yükledıkten sonra msn bu kadar cok yazmaya başladı kotaya. Lütfen yardım edin yoksa 10 gun sonra kotayı aşmış olucamm... Daha kota sıfırlananı 2 gun oldu benim kota 400mb oldu sındıden offf
ADSL sayaçları dogru çalışmayabilir (%50~) ttnet'ten kontrol ettinmi ?

google a ttnet kota yaz kota bilgilerini ordan al daha sağlam olur ayrıca telekom biraz geçiyor gibime geliyor ona göre ha bide şu var youtube gibi video siteleri tam bir kota düşmanı ona göre Exclamation

_Death_ demiş ki:
Kardeş verdiğin linkten baktım kullanım bılgılerınde toplam download yazmıor mart ayı ıcın yani 0 byte olarak gösterıo.Sadece bu siteye ve msn de duruyorum. Ne iş anlamadım ya.

RaPLeX demiş ki:
DİSS to RAP demiş ki:
ADSL sayaçları dogru çalışmayabilir (%50~) ttnet'ten kontrol ettinmi ?
Sayaçların doğru çalışıp çalışmayacağına nerden bakabılırım ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
netlimiter isimli programı kullanırsaniz ne zaman sürede hangi programla ne kadar download yapmışsınız ve kota takibini çok rahat izleyebilirsiniz Wink

iyide ben download falan yapmıyorumkı. Sadece msn ve bu sıteye takılıyorum kota ucuyor walla. bu ay 10 gb olur sanırsam

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
benim önerdiğim program 2-3 mb evden indiremiyorsan bir cafeden indir git evde kur Wink

Yukarı Alt