1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

ADSL 2+ ''nın fendi 3G'yi yendi


 1. destiny

  destiny rank8

  Kayıt:
  27 Nisan 2008
  Mesajlar:
  5.977
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cep telefonlarında 3G rüzgarı eserken, kullanıcılar ev ve işyerlerinde ADSL teknolojilerini tercih etmeye ve Doping ADSL2+''ya yönelmeye devam ediyor. Alışılagelmiş ADSL hizmetinden farklı olarak kendine ait altyapı üzerinden ADSL2+ teknolojisi sunan Doping, saniyede 16 Mb/sn''ye varan kesintisiz ve değişkenlik göstermeyen indirme hızıyla internet kullanıcılarından büyük ilgi görüyor.  3G''nin cep telefonlarına getirdiği yenilik ve hızlı internet bağlantısı olanakları kamuoyunun gündemini son haftalarda yoğun bir şekilde meşgul etse de, 6 milyona yakın internet kullanıcısı tercihlerini ADSL hizmetlerinden yana kullanmaya devam ediyor. Evlerde ve işyerlerinde ADSL2+ bağlantısı kesintisiz ve değişkenlik göstermeyen hız sunduğundan tercih ediliyor. Alışılagelmiş ADSL hizmetinden farklı olarak ADSL2+ teknolojisi sayesinde daha güvenilir ve sabit hızlı internet erişimi olanağı sunan Doping, tüketicilerden yoğun ilgi görüyor. Kendine ait özel altyapısı üzerinden saniyede 16 Mb/sn''ye kadar hızlı internet bağlantısı sunan Doping ADSL2+, kullanıcıları yüksek hızlarla tanıştırmak için abonelerine aldıkları paketin ''2 kat hız"ında internet erişimini ''aynı fiyata" veriyor.

  Türkiye''nin en hızlısı! Doping ADSL 2+ ile saniyede 16 Mb hızında internet erişimi  ADSL 2+ teknolojisiyle internet erişimini bugüne dek hiç olmadığı kadar hızlandıran Doping, kullanıcılarına benzersiz ayrıcalıklar sunuyor. Bunların en önemlisi, alışılagelmiş ADSL hizmetlerinin aksine Doping ADSL2+''nın kendine ait altyapı üzerinden hizmet veriyor olması. Böylece yüksek hız ve kesintisiz bağlantı garanti altına alınıyor.  Alışılagelmiş ADSL hizmetinde elde edilebilen en yüksek indirme hızı saniyede 8 Mb/sn olurken, Doping ADSL2+''nın yenilikçi teknolojisi ve kendine ait altyapısıyla bunun tam iki katına ulaşılıyor. Bir diğer ifadeyle Doping ADSL2+ kullanıcıları çok daha geniş bir internet otobanında yolculuk edebiliyorlar. 1045 gibi farklı ve yenilikçi çözümleri kullanıcılara sunan Millenicom tarafından hayata geçirilen Doping ADSL2+ hizmeti, müşteri hizmeti kalitesiyle de ön plana çıkıyor.  16 Mb/sn hızda ADSL2+ teknolojisiyle 5 Mb boyutunda bir şarkıyı 3 saniyede, 20 Mb boyutunda bir müzik klibini 10 saniyede ve 700 Mb boyutunda bir filmi ise 5 dakika 50 saniyede indirmek mümkün oluyor.  İnternetini Doping''leyen ''2 kat hız"a ulaşıyor...  Doping''li Kampanyalar, aynı fiyata ''2 kat hızlı" internet erişimi sunuyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar 8 Mb/sn''ye kadar hız sunan özel tarifelerle farklı avantajlardan da yararlanabiliyor.

  Doping''li Kampanya Tarifeleri:  1 Mb/sn 4 GB fiyatına 2 Mb/sn 4 GB : İlk 3 ay 9,99 TL sonrasında aylık 26,81 TL

  1 Mb/sn Sınırsız fiyatına 2 Mb/sn : Aylık 45 TL

  2 Mb/sn Sınırsız fiyatına 4 Mb/sn : Aylık 63,81 TL

  4 Mb/sn Sınırsız fiyatına 8 Mb/sn : Aylık 82,32 TL

  16 Mb/sn* Sınırsız : Aylık 129 TL  8 Mb/sn''ye kadar 4 GB** : İlk 5 ay 18,99 TL sonrasında aylık 29 TL

  8 Mb/sn''ye kadar 6 GB** : İlk 5 ay 22,99 TL sonrasında aylık 39 TL

  8 Mb/sn''ye kadar Sınırsız** : İlk 5 ay 29,99 TL sonrasında aylık 49 TL  *16 Mb/sn internet erişimi hizmetinin sunulduğu bölgelerin bilgisine 0212 444 10 45 Doping Müşteri Hizmetleri''nden ulaşılabiliyor.  **Bu pakette kullanım hızı hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye göre değişiklik gösterebiliyor. 8 Mb/sn sınırsız erişim paketi alan aboneler, Adil Kullanım Uygulaması Politikası kapsamında ayda 15 GB''yi aştıkları takdirde hızları ay sonuna dek 512 Kb/sn ile sınırlanıyor ama bir sonraki dönemde yine normal hıza dönüyor.​