1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Adriana Lima fırtına estirdi


 1. Infinity

  Infinity rank8

  Kayıt:
  1 Şubat 2008
  Mesajlar:
  4.469
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  [​IMG]

  Dünya erkeklerinin hayallerini süsleyen yıldız, Arjantinli top model Adriana Lima, Var Mısın Yok Musun'a katıldı. Yarışmaya sade bir kıyafetle katılan Lima, büyük alkış topladı.

  [​IMG]

  Lima kadar Acun'un heyecanı da gözlerden kaçmadı. Programda bir kaç Acun'a sarılan Lima, en büyük alkışı ise samba yaparken aldı. Bu arada program başlarken yaptığı bir gaf Acun'a ecel terleri döktürdü.

  [​IMG]

  Acun evli olmasına rağmen iki gündür Adriana Lima'yla birlikteyim dedi. Yaptığı hatayı anlayan Acun gülümseyerek olayı geçiştirmeye çalıştı.

  [​IMG]

  Acun Ilıcalı, Adriana ile yaptıkları sohbetin detaylarına da değindi. Ünlü top modelin eski yarışmacılardan Metin'i sorduğunu belirten Acun, Metin'e hitaben "Seni saniye saniye seyretmiş. Bana 'Metin'i bulur musun?' dedi" şeklinde konuştu.

  [​IMG]

  Acun Ilıcalı, böyle büyük yıldızları seyircilerin sayesinde getirebildiklerini belirtti ve ekran başındaki izleyicilere yarışmayı izledikleri için teşekkür etti.

  [​IMG]

  Adriana, kendisine yapılan tezahüratların Acun için de yapılmasını isteyince stüdyo bu sefer 'Acun, Acun'diye inledi.

  [​IMG]

  Brezilyalı top model Adriana, dün Taksim'e gittiğini ve insanların kendisine gösterdiği ilgiden etkilendiğini belirtti.

  [​IMG]

  Heyecanı yüzünden okunan Adriana, "Kalbim güm güm atıyor. Çok heyecanlıyım. Bu sıcak karşılama için teşekkürler. Türkiye'yi seviyorum. Burada olmak çok güzel" dedi.

  [​IMG]

  Türk insanını çok sevdiğini ifade eden Adriana Lima, dünyanın hiçbir yerinde bu kadar sıcak karşılanmadığını ifade etti.

  [​IMG]

  Ünlü top model yarışmacılara ismi ile hitap ederken, güzel telaffuzu ile de dikkat çekti. 8 numaralı kutuyu tercih eden Adriana Lima, kendisine kırmızı gül veren İbrahim'e 'İbo' diye seslendi. Adriana'nın ilk tercihi olan İbrahim'in kutusundan 250 bin TL çıktı. Adriana, rakamın büyüklüğünü görünce 'Ayyy' deyip, başını ellerinin arasına aldı.

  [​IMG]

  Gençken çok zayıf olduğunu söyleyen Adriana Lima, "Çekici ya da güzel olduğumu düşünmezdim. Bacaklarımı saklardım. Çöp gibi olduklarını sanırdım. Hep uzun etek giyerdim, çünkü bacaklarım çok inceydi" diye konuştu.

  [​IMG]

  Okul yıllarında popüler bir kişi olmadığını anlatan ünlü top model, "Kimse benimle takılmak istemezdi" ifadesini kullanınca Acun'u şaşırttı. Acun Ilıcalı, "Herhalde kördüler" dedi.

  [​IMG]

  Okuldaki en iyi arkadaşının bir güzellik yarışmasına katılmak istemesi üzerine onunla birlikte seçmelere gittiğini anlatan Lima, orada başarılı olamadığını ancak daha sonra New York'a gidip modellik yapmaya başladığını, her şeyin de bir kaç hafta içinde olup bittiğini belirtti.

  [​IMG]

  Adriana Lima, program sırasında samba yapmayı da ihmal etmedi. Çalan müzik eşliğinde uzun topuklu ayakkabılarıyla sahnede samba yapan ünlü top model, bu konudaki yeteneğiyle de izleyenleri büyüledi. Adriana, "Keşke kısa bir elbise giyseydim. Samba okullarındak kıyafetler gibi" dedi.

  [​IMG]

  Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcuları Alex ile Roberto Carlos, vatandaşları Adriana Lima ile görüntülü olarak konuştu.

  [​IMG]

  Roberto Carlos, dünyada Brezilya'yı çok iyi temsil ettiği için Adriana'dan gurur duyduğunu ifade etti. Ünlü top model ise iki yıldız futbolcu ile Türkiye'de bu şekilde konuşmaktan bir hayli memnun oldu ve heyecanlandı. Alex de Adriana'dan telefon beklediğini ancak gelmediğini söyleyerek espri yaptı.

  [​IMG]

  Roberto Carlos, görüntülü bağlantı da Acun'a da esprili bir mesaj vermeyi ihmal etmedi. Sempatik futbolcu tercüman aracılığıyla çok fazla parasının kalmadığını belirtti ve programda yarışabilmek için Acun'dan davet beklediğini söyledi.

  [​IMG]

  Acun Ilıcalı, yarışma programına renk katan ünlü top modele pahalı bir yüzük hediye etti. Adriana bu hediyeye çok sevinirken, bir kaç kez Acun'a sarıldı. Acun'un hediyesi olan yüzüğün üzerindeki Ayasofya'nın minyatürü dikkat çekiciydi.

  [​IMG]

  Adriana Lima, ilk başta yüksek rakamlı kutuları seçse de daha sonra mavi kutuları açtırarak Hamdi Bey'den yüksek teklifler aldı. Bu teklifleri de Türkçe olarak 'Yokum' diyerek reddetti.

  [​IMG]

  Son dörde 500 bin, 150 bin, 50 ve 100 TL'lik kutularla kalan Adriana, Hamdi Bey'in 60 bin TL'lik teklifine 'yokum' dedi. Adriana, son iki seçiminde önce 500 bin TL, ardından da 50 TL'yi açtırdı. Son ikiye 150 bin ve 100 TL'lik kutularla kalan ünlü top model, Hamdi Bey'in 75 bin TL'lik teklifini kabul etti. Şayet Lima, önünde duran 8 numaralı kutuyu tercih etmiş olsaydı 100 TL kazanabilecekti.

  [​IMG]

  Adriana'nın kazandığı ödül Çocuk Kanserleri Sevgi ve Dayanışma Derneği'ne bağışlandı.
   
 2. Achilles

  Achilles rank8

  Kayıt:
  21 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.167
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci
  kutusunda 100 TL çıktıydı
   
 3. LoveForLife

  LoveForLife rank8

  Kayıt:
  2 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.644
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bir Kulaç Daha Atsam Karadayım...
  Acun reyting için ne yapacağını şaşırdı.