Absence

20. yüzyılın ilk yarısında yoksul bir adam falcıya gider. Falcı kadın fanusta korkunç geleceği görür: - Eyvah! Gelecekte milyonlarca insanın ölümüne sebep olacaksın! Adam kahrolur.. "Milyonların katili olmaktansa kendimi öldürürüm, daha iyi!" deyip tren yoluna koşar. Raya kafasını dayayacak, istikbaldeki korkunç felaketin önüne geçecektir! Ama o da ne? Raya kafasını dayamış bir küçük çocuk... Tren de 100 metre ötede ve hızla geliyor.. Hemen fırlayıp çocuğu rayın üstünden çeker.. Ufaklığı yatıştırmak için başını okşarken sorar: - Adın ne senin, söyle bakalım?
- Adolf efendim...

kotakot demiş ki:
20. yüzyılın ilk yarısında yoksul bir adam falcıya gider. Falcı kadın fanusta korkunç geleceği görür: - Eyvah! Gelecekte milyonlarca insanın ölümüne sebep olacaksın! Adam kahrolur.. "Milyonların katili olmaktansa kendimi öldürürüm, daha iyi!" deyip tren yoluna koşar. Raya kafasını dayayacak, istikbaldeki korkunç felaketin önüne geçecektir! Ama o da ne? Raya kafasını dayamış bir küçük çocuk... Tren de 100 metre ötede ve hızla geliyor.. Hemen fırlayıp çocuğu rayın üstünden çeker.. Ufaklığı yatıştırmak için başını okşarken sorar: - Adın ne senin, söyle bakalım?
- Adolf efendim...
daha önce benzerini okumuştum :twisted:

ben bunu gerçek diye biiliyorum

bide adolf deyince aklıma bi sözü geldi

"Bir gün gelecek bana bütün yahudileri öldürmediğim için küfredeceksiniz"
Bkz: İsrail..

ZippoO demiş ki:
ben bunu gerçek diye biiliyorum

bide adolf deyince aklıma bi sözü geldi

"Bir gün gelecek bana bütün yahudileri öldürmediğim için küfredeceksiniz"
Bkz: İsrail..
fıkra zor anlasamda güzel:D ama bu sözde çok güzel gitti :)

invaders

Bilgiliyim
bende tam hitler olarka mı diyicektim açıklama varmış
o tren rayı hitler için az bile

Yukarı Alt