adam çok disiplinliymiş sanırım o zamanların en iyisi bu kötüsünü de siz düşünün ..pufff

Adolf Hitler bugün filistinde Müslüman kardeşlerimizi öldüren adamları öldürmüştür(yahudileri)ordaki kardeşlerimize daha kötüsü yapılıyordur belki.
Bir gün öldüremedğim her yahudi için beni lanetliyeceksiniz(Adolf Hitler) tek sevdiğim yanı bu

sonuçta hitler yahudileri öldürmese yahudiler tüm dünyaya aynı şeyi yapıcaktı ama avrupada almanyayı YAVAŞLATMASA dünya yine kötü olucaktı tabi bunlar bnm düşüncem

aslında adam ıyıde yaptı. onun bir sözü vardı

'öldürmediğim her yahudi için ilerde bana küfür edeceksiniz.'
Gerçektende ole değilmi:)

En ıyısını Yaptı oldurdugu Kısıler hepsssssı KArdesı olmak uzere Yahudi idi... Yahudi ler İse bu zamanda BİZDEN nefreT ediyorr... Annem Alman Olmasa bole demesdım :)

mert5100 demiş ki:
Adolf Hitleri severim... Faşizm ile alakası yok... Lütfen hakkımda yorum yapmayın Saygılar...
beğendiğin adam çılğın sex arzularını bastıramadığı için arzularını kan ve nefret üzerine kuran psikopat bi gay. Bir insanı severkende bi araştırıp öyle sev. Yoksa ondan farkının olmadığını düşünebilir insanlar di mi ? :coffee:

emreasik demiş ki:
mert5100 demiş ki:
Adolf Hitleri severim... Faşizm ile alakası yok... Lütfen hakkımda yorum yapmayın Saygılar...
beğendiğin adam çılğın sex arzularını bastıramadığı için arzularını kan ve nefret üzerine kuran psikopat bi gay. Bir insanı severkende bi araştırıp öyle sev. Yoksa ondan farkının olmadığını düşünebilir insanlar di mi ? :coffee:
flood yapmiş gibi olacak.
Kimse kimseyi bilemez...Yaşadinmi ki kan ve nefret uzerine kuran psikopat bir gay oldugunu idda ediyorsun veya idda ediyorlar.Tabii ki seven insanlar oldugu kadar sevmeyenlerde olacaktır ama bunlar atip tutmalardir.
Nasil ATATÜRK için atan tutanlar oluyor adolf içinde aynisidir :wink1: ayni şey senin içinde olabilir
ps: adam diyorki lütfen hakkımda yorum yapmayin sen israr ile yapiyorsun.

Mavi Duman demiş ki:
emreasik demiş ki:
mert5100 demiş ki:
flood yapmiş gibi olacak.
Kimse kimseyi bilemez...Yaşadinmi ki kan ve nefret uzerine kuran psikopat bir gay oldugunu idda ediyorsun veya idda ediyorlar.Tabii ki seven insanlar oldugu kadar sevmeyenlerde olacaktır ama bunlar atip tutmalardir.
Nasil ATATÜRK için atan tutanlar oluyor adolf içinde aynisidir :wink1: ayni şey senin içinde olabilir
ps: adam diyorki lütfen hakkımda yorum yapmayin sen israr ile yapiyorsun.
Çekilmiş videoları hiç izledin mi? kurşuna dizmek varken yada asmak vs. bunca işkenceyi eziyeti yapan dünyayı birbirine katan bi insanı seviyorum yazarsa buraya her türlü yorum yaparım. Lanet videolara kendi görüyorum sanki içim acıyor :cry:

sahipziz demiş ki:
keşke gene katletse yahudileride akıllaı başına gelse.
summer2:
Bu nasıl bir düşüncedir anlamadım!Eminim İsrailin gemilere yaptığı saldırılardan dolayı böyle düşünüyorsun.İsrailin yaptıklarından dolayı yahudileri suçlaman ayrı bir hata.İsrailin yaptıklarından dolayı bizde onlara aynısını yada daha ağırını yaptığımızda bizim onlarda ne farkımız kalacak söyle bana?
Ayrıcada Adolf Hitler bana göre ülkesini savunmamıştır.Ülkesini savunan adam insan katletmez.

Bkz: Mustafa Kemal Atatürk 8) :kalp:

sahipziz demiş ki:
keşke gene katletse yahudileride akıllaı başına gelse.
Adam dünyayı birbirine kattı sadece yahudilere özel değil ki. parmağı yamuk atın fırına, çok zayıf, çok şişman, hatta yüzünde sivilce var atın fırına. adam sarışın kaslı iri yarı olmayanı insan yerine koymuyordu aç susuz bırakıp öldürüyordu sonra sabun fabrikasına...

Takımı
Fenerbahce
Ama adolf Türkleri ve Atatürkü çok severdi Atatürk'ü örnek alırdı.türkleri sevdiginden türkiyedeki yahudilere bile zarar vermedi.

Adolf'un askeri zekasına hayranım... adam ülke yıkılırken bile gelecek planları yapıyordu.. nası olsa ülke gidici yıkıldıktan sonra neler yapıcağımızı düşünelim diyip bikaç mühendis çağırıp altyapısına kadar ülkeyi yeniden maket olarak çizmişti...nitekim almanya 2.dünya savaşından bu kdr kısa bi süre sonra yine dünyanın en güçlü devletlerinden biri...(biz 2.dünya savaşına katılmamış olmamıza rağmen daha geriyiz :) )

haa şimdi gelelim faşistliğine... onun hakkında söylenicek bşi yok zaten... öbür dünyada acısını çekiordur kanımca :))

Yukarı Alt