Kayıt
21 Kasım 2012
Mesajlar
419
Beğeniler
2


Adobe Photoshop Lightroom 4.3 Multilingual 32'64Bit 2013

Adobe Photoshop Lightroom profesyonel fotoğrafçıların içe aktarma, seçme, geliştirme ve çok sayıdaki dijital resimlerden oluşan klasörleri vitrinleme için kullanılabilecek efektif bir fotoğraf düzenleme programıdır. Adobe Photoshop Lightroom ile fotoğraflarınızı sıralama ve iyileştirme için daha az zaman harcar ve fotoğraf çekmek için daha fazla zaman yaratırsınız.

Programın temiz ve elegant arayüzü, size resimlerinizi hızlı bir şekilde görüntüleme, çektiğiniz fotoğraflarla anında çalışabilme veya çektiğiniz binlerce fotoğrafı kolay bir şekilde işleyebilme imkânı verir. Sahip olduğu tüm özelliklerle Adobe Lightroom, sanki sizinle birlikte çalışan ikinci bir fotoğrafçı gibidir ve çalışma sisteminize anında adapte olur.

Photoshop Lightroom yazilimi ile kullanicilar yüksek boyutlu fotograflarini bilgisayar ve lensler karsisinda daha az zaman harcayarak düzenleyebilecek. Profesyonel fotografçilar için özel olarak tasarlanan Adobe Photoshop Lightroom'un zarif ve dagitilmamis arayüzü, dikkatle seçilmis araç ve özellikleri ile kullanicilar fotograflarini kisa bir sürede birinci sinif fotograflar haline getirmeye imkan sagliyor.

Adobe Photoshop Lightroom, fotograf çekiminden, müsteri sunumuna kadar, is akisinin her adiminda fotografçilara en hizli yardimi sunuyor. Fotografçilar, Adobe Photoshop Lightroom'un esnek araçlari sayesinde, büyük yer kaplayan fotograflarini toplu olarak gruplayabilir, yeni isimler verebilir ve ihtiyaçlarina göre meta etiketleme yapilabilirler. Üzerinde degisiklik yapilan fotograflar, çok kolay bir sekilde export edilebiliyor yada yüksek kalitede çikti alinabiliyor.

Ayrica, fotografçilar, Adobe Photoshop Lightroom ile çevirim içi Web galerileri olusturabilir, müsterileri için slide show sunumlari hazirlayabilir, History paneli sayesinde fotograflar üzerinde yapilan degisiklikleri izleyebilirler. Adobe Photoshop Lightroom ile bu degisikliklerden farkli alternatifler elde etmek de mümkün.

Yenilikler Ve Düzeltmeler:
# İşlem performansı artırıldı.
# Lens bozukluklarını düzeltme eklendi.
# Fligran (watermark) desteği,
# DSRL video desteği sağlandı.
# Flickr ile entegre edildi.
# Müzikli slayt hazırlama eklendi.
# Perspektif düzeltme eklendi.
# Çıktı paketlerine esneklik sağlandı.Boyut: 899-MB
Sıkıştırma: Rar / Şifre: rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows 7 /8 xp wista 32x64bit


Adobe Photoshop Lightroom-2013

(((Alternatif)))


Adobe Photoshop Lightroom-2013

 
Yukarı Alt