Kayıt
21 Kasım 2012
Mesajlar
419
Beğeniler
2


Adobe Master Collection CS6 LS4 32'64bit Multilang-TR 2013

color=orange]Programin Özellikleri;[/color]
Languages: French, Italian, Dutch, German, Swedish, Spanish, Portoguese (BR)
Adobe® Creative Suite® 6 Master Collection yazılımı, ışık hızında yerel 32-64 bit desteği ve GPU hızlandırma özellikleri sayesinde benzersiz performans sunar. Çığır açan yeni yaratıcı araçlar, en son aygıtlara yönelik yenilikçi tasarım yolları sağlar. Sahip olacağınız olağanüstü güç ve kusursuzluk sayesinde her yerde kullanılabilecek ilham veren deneyimler oluşturabilirsiniz.

CS6 Master Collection'daki En Yeni Özellikler

Çığır açan yaratıcı araçlar sayesinde hemen her yerde görüntülenebilecek ilham veren deneyimler sunabilirsiniz. Master Collection, tüm temel bileşenlerinde benzersiz bir güç sağlamak için yerel 64 bit desteği ve GPU hızlandırma özellikleri sunar.


Sınırsız Tasarım

Karşınıza çıkan her türlü yaratıcı engelin üstesinden gelebilirsiniz. Profesyonellere yönelik gelişmiş araç setiyle muhteşem baskı, web ve video deneyimleri tasarlamak için yepyeni yollar keşfedin.

Hayal Gücünüz Kadar Hızlı Çalışın

Hız ve performans için optimize edilen araçlarla en karmaşık projelerinizde bile akıcı biçimde çalışabileceksiniz. Yeniden yapılandırılan özellikler maksimum verimlilik için yaratım sürecini çok daha az adımda tamamlamanızı sağlar.

IÇINDEKILER;

Photoshop® CS6 Extended, Illustrator® CS6, InDesign® CS6, Acrobat® X Pro, Flash® Professional CS6, Flash Builder® 4.6 Premium Sürümü, Dreamweaver® CS6, Fireworks® CS6, Adobe Premiere® Pro CS6, After Effects® CS6, Adobe Audition® CS6, SpeedGrade? CS6, Prelude? CS6, Encore® CS6, Bridge CS6, Story CS6, Media Encoder CS6
YUKARDAKİ DİLLER MEVCUT TR OLANI İSTEYENLER
ALT LİNKİ İNDİRSİN ÖZEL OLARAK TEKLİNK YÜKLENDİ

Boyut: 8.4GB
Sıkıştırma: Rar / Şifre: rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows 7 /8 xp wista 32x64bit


Adobe Master Collection CS6.TR-2013
Adobe Master Collection CS6-2013
(((Alternatif)))


Adobe Master Collection CS6.TR-2013
Adobe Master Collection CS6-2013

 
Yukarı Alt