joysro

Kayıt
21 Kasım 2012
Mesajlar
419
Beğeniler
2


Adobe Illustrator CS6 16.2.0 + Content Multilang-TR 2013

Language(s): English, Russian, French, Hungarian, Polish, Turkish, Czech

Illustrator yazılımındaki yenilikler
Yeni Adobe Mercury Performance System ile desteklenen Adobe® Illustrator® CS6 yazılımını kullanarak büyük ve karmaşık dosyalar üzerinde hızlı ve tutarlı biçimde çalışabilirsiniz. Yenilenen modern kullanıcı arabirimi günlük görevlerinizi kolaylaştırır. Gelişmiş yaratıcı araçlar vizyonunuzu her zamankinden daha mükemmel biçimde yansıtmanızı sağlar.

RAM ve genel performans optimizasyonu sağlayan Mac OS ve Windows® için yerel 32x64 bit desteği sayesinde büyük ve karmaşık dosyalar üzerinde hassas, hızlı ve son derece tutarlı bir şekilde çalışın.

Diğer Adobe çözümleriyle entegrasyon
Sektör lideri Adobe Photoshop, InDesign®, After Effects®, Acrobat® ve diğer yazılımlarla yakından entegrasyon özelliği sayesinde projelerinizi tasarım aşamasından baskıya veya dijital çıktıya sorunsuz bir şekilde taşıyın.

Sektör standardında grafik dosyası formatı
PDF, EPS, FXG, Photoshop (PSD), TIFF, GIF, JPEG, SWF, SVG, DWG, DXF ve daha pek çok formatın dahil olduğu hemen tüm grafik dosyalarıyla çalışın.

Adobe PDF dosyası oluşturma araçları
Illustrator katmanlarını koruyarak daha güvenli, çok sayfalı ve grafik açısından zengin PDF dosyaları oluşturun. Illustrator'ın PDF/X standartlarını desteklemesi sayesinde dosyaları hizmet sağlayıcılarla güvenli bir şekilde paylaşın.
Web için kaydetme
Renk formatlama, kalite ve diğer birçok seçenekle web için hazırladığınız grafikleri kolaylıkla görüntüleyin, optimize edin ve kaydedin.
Renk Ayrımları Önizlemesi
Beklenmedik spot renkler, istenmeyen veya beyaz üst baskı, üst baskı oluşturmayan üst baskılar, metinde ve yerleştirilen dosyalarda CMYK siyahları gibi renk çıktısı sürprizlerini engelleyin.
Çözünürlükten bağımsız efektler
Alt gölgeler, bulanıklaştırma ve dokular gibi efektlerin tüm ortamlarda görünümlerini koruduğunu görün. Bit eşlem efektleri, çözünürlük ayarınızı nasıl değiştirdiğinize bağlı olmadan tüm ortamlarda aynı görünür.Boyut: 3-GB
Sıkıştırma: Rar / Şifre: rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows 7 /8 xp wista 32x64bit
Adobe Illustrator-2013

(((Alternatif)))

Adobe Illustrator-2013

 
Yukarı