Kayıt
21 Kasım 2012
Mesajlar
419
Beğeniler
2


Adobe Illustrator CS6 v16.0.3 indir

Illustrator yazılımındaki yenilikler
Yeni Adobe Mercury Performance System ile desteklenen Adobe® Illustrator® CS6 yazılımını kullanarak büyük ve karmaşık dosyalar üzerinde hızlı ve tutarlı biçimde çalışabilirsiniz. Yenilenen modern kullanıcı arabirimi günlük görevlerinizi kolaylaştırır. Gelişmiş yaratıcı araçlar vizyonunuzu her zamankinden daha mükemmel biçimde yansıtmanızı sağlar.

Geliştirilmiş arayüz ve daha hızlı performans ile daha az zamanda daha çok iş tamamlamak için Illustrator CS6 sürümüne yükseltin. Kesintisiz, yinelenen desenlerle özgürce çalışın ve raster görüntüleri yepyeni bir izleme motoru kullanarak net, düzenlenebilir vektörlere dönüştürün.

Illustrator CS6 yazılımındaki en yeni özellikler
Adobe Mercury Performance System ile büyük ve karmaşık dosyalar üzerinde doğru, hızlı ve tutarlı bir şekilde çalışın. Yeni izleme motorundan faydalanarak kesintisiz şekilleri hızla tasarlayın ve konturlara degradeler uygulayın.

Hızla ve sağlam bir tutarlılıkla çalışın
Büyük dosyaları açma, kaydetme ve dışa aktarma ya da ayrıntılı tasarımları önizleme gibi neredeyse imkansız olan görevleri gerçekleştirmek için Mac OS ve Windows® için yerel 64 bit desteği içeren yeni performans sisteminden yararlanın.

Günlük görevlerden ve sık kullanılan özelliklerden verimli bir şekilde faydalanın
Modern kullanıcı arabirimiyle daha verimli ve kolaylaştırılmış bir şekilde çalışın. Katman adlarını satır içi düzenleme işleminden Renk panelinden kusursuz renk örnekleri oluşturmaya kadar çok iyi bildiğiniz görevler artık basitleştirildi.
Boyut: 2.92 GB
Sıkıştırma: Rar / rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümü


Adobe Illustrator CS6 v16.0.3-2013

(((Alternatif)))

Adobe Illustrator CS6 v16.0.3-2013

 
Yukarı Alt