Kayıt
21 Kasım 2012
Mesajlar
419
Beğeniler
2


Adobe Fireworks Cs6 Türkçe Full 32'64BİT Program 2013

...::: Full Paket İçeriği :::...

Adobe® Fireworks® CS6 yazılımı, kod yazma işlemlerine gerek duyulmadan web siteleri ve mobil uygulamalar için etkileyici tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olur. Yazılımı kullanarak popüler tablet ve akıllı telefonlar için oluşturulmuş vektör ve bit eşlem görüntüleri, taslaklar, 3B grafikler ve etkileşimli içerikler sunabilirsiniz.CSS3 kod alma araçlarını kullanarak web siteleri, akıllı telefonlar ve tabletler için Adobe® Fireworks® CS6 yazılımında oluşturduğunuz tasarımları hızla dönüştürün. Yeni jQuery desteğiyle mobil temalar oluşturun ve tasarım kompozisyonlarından CSS sprite'ları ekleyin. Renk bilgilerine daha hızlı erişim olanağı ve geliştirilmiş renk örneği özellikleriyle iş akışınızı hızlandırın...
Web sayfalarınız için doğrudan Fireworks uygulamasında önizleme yapabileceğiniz sektör standardında jQuery desteğiyle mobil web sitenizi Fireworks CS6 yazılımında oluşturun veya güncelleyin. Tasarımınızı tamamladığınızda CSS kodu ve sprite'lar oluşturup dışa aktarın. CSS kodunu jQuery tabanlı web sayfalarınıza uyguladığınızda, temanız aynı Fireworks Önizleme modunda göründüğü gibi görüntülenir.

Kullanımı kolay ekran tabanlı tasarım araçları
Kullanımı kolay bit eşlem ve vektör grafikleri araçlarını kullanarak tasarımlarınızı, web ve mobil iletişim taslaklarınızı ve daha fazlasını hızlı bir şekilde oluşturun, düzenleyin ve optimize edin.

Kolaylaştırılmış prototip oluşturma
Kod yazmaya gerek olmadan web siteleri ve mobil uygulamalar için mizanpajlar tasarlayın. Çoklu sayfaları ve tıklatılabilir kompozisyonları CSS3 tabanlı mizanpajlar olarak dışa aktarın.

Sektör standardında CSS desteği
Özellikler panelini kullanarak CSS kodu alın ve tasarım kompozisyonlarından CSS sprite'ları oluşturun. Web sayfaları için eksiksiz taslaklar hazırlayın ve mizanpajları harici stil sayfalarıyla birlikte tek bir adımda dışa aktarın.

Yeni jQuery mobile tema oluşturma desteği
Mobil web siteleri ve uygulamalar için jQuery temaları ve CSS sprite görselleri oluşturun, değiştirin veya güncelleyin.

CSS ve HTML dışa aktarma
Web sayfalarının tamamını güçlü grafik ortamında tasarlayın ve ardından tek adımda standartlarla uyumlu, CSS tabanlı mizanpajları harici stil sayfalarıyla birlikte dışarı aktarın.

Akıllı entegrasyon
Dosyalarınızı Photoshop ve Illustrator'da içe ve dışa aktarın. Fireworks'ten kopyalayıp Dreamweaver'a yapıştırın. Diğer Adobe çözümleriyle sıkı entegrasyon sayesinde daha hızlı çalışın.

Şablonlar ve stiller
Mobil uygulamalar, web içeriği ve tasarımlara yönelik şablonları kullanarak zamandan kazanın, üretkenliği arttırın ve standartlaşmayı güçlendirin. Kitaplığınıza özelleştirilmiş stiller katın.

Photoshop ve Illustrator dosyalarını içe aktarma
Yerel Illustrator ve Photoshop dosyalarınızı renk eşleşmelerini, öğe bütünlüğünü ve düzenleme özelliklerini koruyarak Fireworks'e içe aktarın.

Geliştiriciler için üretkenlik araçları
Toplu işlemlerle geliştirme sürecinde zamandan kazanın. Geçmiş panelinde komutlar oluşturun. javascript kullanarak kod yazın. Varlıklar oluşturarak farklı projeler için optimize edin.

Geliştirilmiş performans
Mac OS için daha hızlı yeniden çizim özellikleri içeren hızlı yanıt verme performansı yüksek bir ortamda daha ustaca çalışın. 64 bit Windows® sistemlerinde dört kata kadar daha büyük dosyaların desteklendiği geliştirilmiş bellek yönetimi özelliğinden yararlanın.


Boyut: 456 MB
Sıkıştırma: Rar / Şifre: rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows 7 /8 xp wista 32x64bit


Adobe Fireworks Cs6 Türkçe-2013

(((Alternatif)))


Adobe Fireworks Cs6 Türkçe-2013

 
Yukarı Alt