1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Adobe Fireworks-Cs6 Türkçe 32'64BİT 2013


 1. nedimz

  nedimz rank8

  Kayıt:
  21 Kasım 2012
  Mesajlar:
  419
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  Adobe Fireworks Cs6 Türkçe Full 32'64BİT Program 2013

  ...::: Full Paket İçeriği :::...

  Adobe® Fireworks® CS6 yazılımı, kod yazma işlemlerine gerek duyulmadan web siteleri ve mobil uygulamalar için etkileyici tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olur. Yazılımı kullanarak popüler tablet ve akıllı telefonlar için oluşturulmuş vektör ve bit eşlem görüntüleri, taslaklar, 3B grafikler ve etkileşimli içerikler sunabilirsiniz.CSS3 kod alma araçlarını kullanarak web siteleri, akıllı telefonlar ve tabletler için Adobe® Fireworks® CS6 yazılımında oluşturduğunuz tasarımları hızla dönüştürün. Yeni jQuery desteğiyle mobil temalar oluşturun ve tasarım kompozisyonlarından CSS sprite'ları ekleyin. Renk bilgilerine daha hızlı erişim olanağı ve geliştirilmiş renk örneği özellikleriyle iş akışınızı hızlandırın...
  Web sayfalarınız için doğrudan Fireworks uygulamasında önizleme yapabileceğiniz sektör standardında jQuery desteğiyle mobil web sitenizi Fireworks CS6 yazılımında oluşturun veya güncelleyin. Tasarımınızı tamamladığınızda CSS kodu ve sprite'lar oluşturup dışa aktarın. CSS kodunu jQuery tabanlı web sayfalarınıza uyguladığınızda, temanız aynı Fireworks Önizleme modunda göründüğü gibi görüntülenir.

  Kullanımı kolay ekran tabanlı tasarım araçları
  Kullanımı kolay bit eşlem ve vektör grafikleri araçlarını kullanarak tasarımlarınızı, web ve mobil iletişim taslaklarınızı ve daha fazlasını hızlı bir şekilde oluşturun, düzenleyin ve optimize edin.

  Kolaylaştırılmış prototip oluşturma
  Kod yazmaya gerek olmadan web siteleri ve mobil uygulamalar için mizanpajlar tasarlayın. Çoklu sayfaları ve tıklatılabilir kompozisyonları CSS3 tabanlı mizanpajlar olarak dışa aktarın.

  Sektör standardında CSS desteği
  Özellikler panelini kullanarak CSS kodu alın ve tasarım kompozisyonlarından CSS sprite'ları oluşturun. Web sayfaları için eksiksiz taslaklar hazırlayın ve mizanpajları harici stil sayfalarıyla birlikte tek bir adımda dışa aktarın.

  Yeni jQuery mobile tema oluşturma desteği
  Mobil web siteleri ve uygulamalar için jQuery temaları ve CSS sprite görselleri oluşturun, değiştirin veya güncelleyin.

  CSS ve HTML dışa aktarma
  Web sayfalarının tamamını güçlü grafik ortamında tasarlayın ve ardından tek adımda standartlarla uyumlu, CSS tabanlı mizanpajları harici stil sayfalarıyla birlikte dışarı aktarın.

  Akıllı entegrasyon
  Dosyalarınızı Photoshop ve Illustrator'da içe ve dışa aktarın. Fireworks'ten kopyalayıp Dreamweaver'a yapıştırın. Diğer Adobe çözümleriyle sıkı entegrasyon sayesinde daha hızlı çalışın.

  Şablonlar ve stiller
  Mobil uygulamalar, web içeriği ve tasarımlara yönelik şablonları kullanarak zamandan kazanın, üretkenliği arttırın ve standartlaşmayı güçlendirin. Kitaplığınıza özelleştirilmiş stiller katın.

  Photoshop ve Illustrator dosyalarını içe aktarma
  Yerel Illustrator ve Photoshop dosyalarınızı renk eşleşmelerini, öğe bütünlüğünü ve düzenleme özelliklerini koruyarak Fireworks'e içe aktarın.

  Geliştiriciler için üretkenlik araçları
  Toplu işlemlerle geliştirme sürecinde zamandan kazanın. Geçmiş panelinde komutlar oluşturun. javascript kullanarak kod yazın. Varlıklar oluşturarak farklı projeler için optimize edin.

  Geliştirilmiş performans
  Mac OS için daha hızlı yeniden çizim özellikleri içeren hızlı yanıt verme performansı yüksek bir ortamda daha ustaca çalışın. 64 bit Windows® sistemlerinde dört kata kadar daha büyük dosyaların desteklendiği geliştirilmiş bellek yönetimi özelliğinden yararlanın.
  [​IMG]

  Boyut: 456 MB
  Sıkıştırma: Rar / Şifre: rupi
  Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
  Platform: Windows 7 /8 xp wista 32x64bit

  [​IMG]
  Adobe Fireworks Cs6 Türkçe-2013

  (((Alternatif)))


  Adobe Fireworks Cs6 Türkçe-2013