bana yardım edin yavffffffffffffffffffff imza koymayı basaramadım yardım please arkiler

Kullanıcı Kontrol Paneli >Profil >İmzanız >metin yazacağın ekran gelicek buraya imageshack aldığın link koy, koyduğun linki seç yani mouse tara Img yazan yere tıkla, GÖNDER de bu kadar

http://imageshack.us/ ilk önce bu adrese gir sonra gözat(upload)tan resimini seç. ve alttaki butona bas.. upload işlemi bitikten sonra sayfanın en altına in ve enson ince kutudaki linki tamamen kopyala sonra extraloobta kontrol paneline gel imza yazan yere gel orda yukarıda URL yazan kutu var ona tıkla ve kopyaladığın linki bunun tam ortasına yapıştır..bu kadar.............

allah dert tasa vermesin aga allah sun+9 +11 li itemler nasip etsin + silk+ silkkk bu adama :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

alıyom ama olmuyo sadece link olarak görünüyo ımg tıkladıgım zamanda da resim 400 diyo 500 m yeriniz felan filan var dio

imageshack.us daki direct link i kopyala yukarıdaki kodların içine yapıştır Wink

Ayrıca resmin çok büyük...
Bunu kabul etmez

Jigsaw

Aileden
Keskin her şeyi doğru yapıyorsun zaten imzan çok büyük olduğu için kabul etmiyor resim olarak forum.

Yukarı Alt