3 ay once alpste bır car satmak uzere ılan verdım carın kontrolu bende yalnız bı ortagım vardı pasıf ben ılgılenıyordum carı satmak uzere bır alıcımız cıktı member281539.html by cezalı 300 sılke satısı gerceklestırıcektık arkadas sagolsun guvendı epınlerı verdı ben sormucaktım aslında son kez ortagıma sordum ve sonuc negatıf sılkı yukledım formalıte olarak sordum arkadasımla aramızda gecen konusma gecmısı budur elımden gelen herseyı yaptım aılemıze zeval zıyan gelmesın buyrun hatalı olabılme olasılıgım cok yuksek dolandırıcılık falan bana gore degıl elımden gelenı yaptım yalnız ıcım rahat degıl arkasıma attıgım son mesaj karar sızlerın

Sılk yuklendı guvenınız ıcın tesekkurler yalnız satıs ıptalı gerceklestırme sansımız vardır umarım ortagım bu satısa sıcak bakmadı ben ıkna ederım dusuncesıyle sılkı yukledım ama ıkna edemedım sılkın yuklendıgı ıd pw gz verıyorum ordan dıledıgınız serverda car acıp premum vs alıp aktarabılırsınız tekrar ozur dılıyorum sızden

Kullanıcı adı *******
sıfre ******
gızlısoru *********

emaıl degıstırmek ıstersenız emaıl koruması yok ama sız yınede degıstırın veya premıum avatar vs alıp carınıza aktara bılırsınız sılk kullanılmamıstır

maıl *********
maıl gızlısorusu *********

guvenınız sonsuz olsun extraloob aılesının bı ferdı olarak kesınlıkle ıllegal bır ıse kalkısmam alıp kacabılırdım fakat yapmıyorum ortagımın azızlıgıne ugradım tekrar affınıza sıgınıyorum

gereklı konuda forumda acılıcaktır

dedım ve ıcım hala rahat degıl

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Simdi siz bir char sattınız 300 silke, sonra ortagınız satısı istemedi ve iptal ettiniz. Ama silkler yuklenmisti siz de yuklediginiz hesabın tüm bilgilerini e-pinleri veren kisiye verdiniz. Dogru mu anlamısım?

aynen oyle halletmeye calısıyoruz suan pm uzerınden arkdasımızla sılkler kullanılmadı ben ortagıma tel vasıtasıyla ugrastım kesınlıkle negatıf cevap alınca bu sefer ıs sarpa sardı ıstedıgı serverda karakter acıp sılk kullanılıp trade yoluyla aktarım yapabılecegını soyledım tepkısını beklıyorum

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Eger her sey anlattıgınızdan ibaretse ben bir sorun goremiyorum ama burada onemli olan her iki tarafın da magdur olmaması. Bir aksilik cıkmaz umarım

Arkadasımın magdur olmaması ıcın elımden gelenı yapıyorum lakın vıcdan azabı dıyelım durduk yere masraf olmaması gereken bı aksılık hem benı mahcup ettı hem onu zora soktu foruma konuyu acma sebebım ısı legal halletmek herkesın gozu onunde bı aksılık cıkmaması ıcın

kardeş benim sorunum şu ama sen silk ile satıyorum dedin ben parayı türk epine yatırıp sana silk aldım benim oyunda charım yok yani ortağın vazgeçecekti 2 dakika içindemi vazgeçti benim hiçbir işime yaramıyacak o silk satamamda ortağınla tekrar konuşsan

sılkle car satan arkadaslara bakarsan ıstedıklerı serverda ıstedıklerı ıtemı kendılerıne transfer edebılırsın premıum avatar vs 300 sılkle ne yapılacaksa elımden gelen herseyı yapıyorum senın ıcın actım bu konuyuda hakarete varacak cumlelerde kurmassan sevınırım arkadasımı aradım ve negatıf cevap aldım 10 saat ıcınde olacak bı durum degıl bu senın ıcın tekrar konusurum elımden gelen herseyı yaptım uzgunum

by_cezali neden direk verdin ki malı ? önce bi oturup masaya konuşucaksınız kesin bi karara varıcaksınız ondan sonra alışveriş gerçekleşek. Biraz aceleci olman işleri karıştırabiliyor...

DrCocoa demiş ki:
by_cezali neden direk verdin ki malı ? önce bi oturup masaya konuşucaksınız kesin bi karara varıcaksınız ondan sonra alışveriş gerçekleşek. Biraz aceleci olman işleri karıştırabiliyor...
acele değil kardeş 5 gündür mesajlaşıyoduk adam ortağının azizliğine uğradı ama bende acayip mağdur oldum bakalım ne olacak

kardeş mail adresinin şifresi bide doğrulama için başka mail koyulmuş onlarıda verebilirmisin

Yukarı Alt