Merhaba arkadaşlar FLO`dan Adidas Ayakkabı aldım fakat Madein in China Yazıyor ve içime bi şüphe düştü . Adidas Bir çok ülkede orjinal olarak üretiliyormu ? :think:

adidas'ın kendi mağazasından 159 liraya aldığım ayakkabıya baktım şimdi 'made in indonesia' yazıyor.zaten sınıf farkı oluyor ayakkabı da.yani adidas'ın kendi mağazasından biraz daha para bayılarak aldığım ayakkabıyla, metro'dan aldığım ayakkabı arasında görülür bi kalite farkı var.Flo çakma satmayacağı için için rahat olsun :P

Privacy demiş ki:
adidas'ın kendi mağazasından 159 liraya aldığım ayakkabıya baktım şimdi 'made in indonesia' yazıyor.zaten sınıf farkı oluyor ayakkabı da.yani adidas'ın kendi mağazasından biraz daha para bayılarak aldığım ayakkabıyla, metro'dan aldığım ayakkabı arasında görülür bi kalite farkı var.Flo çakma satmayacağı için için rahat olsun :P
Adidas`ın mağazasında seçenek yokki alayım :/ Flo çakma satmazda China işin içine girince insan bi duruyor :!!&%&!

10 ay önce Adidas Oracle Logo ayakkabı aldım made in china yazıyordu üstünde. Hala daha taş gibi en ufak bi sorunu yok. Pek takılma yani oralara.

Privacy demiş ki:
ya zaten o eskiyene kadar sıkılcaksın al gitsin :D
Aldım Zaten :mrgreen:
SMS`e Bak Bu arada :kalp:

Senius demiş ki:
10 ay önce Adidas Oracle Logo ayakkabı aldım made in china yazıyordu üstünde. Hala daha taş gibi en ufak bi sorunu yok. Pek takılma yani oralara.
Anladım Dostum :) Teşekkür Ederim :nod: :kalp:

Aldık artık :D Birşey olursa faturası elimde gider veririm :D 1 Ay`da yenisi gelir :P

Clochard demiş ki:
Chine yazsın İndonesia yazsın,kumaşı boyası ipliği tamamen Adidas'ın olduğu için sorun yok sadece işcilik orda yapılıyor.
öyle ama ithal bi araba ile parcalari turkiyede birlestirilmis araba arasinda fark var :/

Ya beyler bu yanlış bi anlaşılma. Çin malları kötü değildir ama 1,5 milyar insanın baya bi kişinin ihtiyacını karşılaması için devamlı oradada üretmek gerekiyo. Şimdi sizin pazardan aldıklarınızdada yazar Çin malı, Mağazadan aldığınızdada. Bu pazardan alınanlar Sahte çin malıdır. Mantık o yani Hadi Adidasın sahtesi çıkar ya pazarlara 10 liraya buda böyle işte Çin malının bile Sahtesini yaptıkları için kötü gözüküyor bu Çin malları.
BEnde adidastan ayakkabı aldım Made in Indian yazıyor. Yani para verip gerçek aldığın Çin malına güvenebilirsin.

dandik malı kakalamışlar olm sana :D

şaka bi yana çinde iş gücü fazla olduğundan adamlar gidip oraya fabrika açmışlar orda üretiliyor hacı :D

Taktığın şeye bak. iPhone bile Çin'de üretiliyor. Her Made in China yazan mala kötü demeyelim. Çin'de üretilmesinin sebebi şudur : Çin'de çok fazla insan olduğundan iş imkanı az. Yani çok ucuz paralara çalışıyor insanlar günlük 5-10$ para alıyorlar.

Yukarı Alt