arkadaşlar öncelikle şunu söylemek istiyorum. adbux un yalancı bir site olduğunu falan söyledi herkes ilk görüşte. ben alt üye buldum param 11 dolar oldu. ama para paypala gelmedi. bende bu işin yalan olduğunu düşündüm. ama sonradan öğrendimki sistem değişmiş para otomatik olarak yatmış. geçen gün paypal hesabıma 11 dolar yatmış. ve hemen onunla silk aldım. yardımcı olmak için tekrar o metni koyuyorum isteyenler üye olup benim gibi silk alsınlar. ama şu da bir gerçek sadece kendinizin çabası ile çoookkk uzun sürer. ama diyelim 100 tane alt üyeniz var. ve hepsi hergün yapması gerekeni yapıyor. günde 5 $ kazanırsınız. ama üyeleriniz aktif olmazsa yavaş kazanırsınız. benim 80 tane üyem vardı hepsi bir kaç tane tıklayıp bırakmış böyle para birikmez diye onun için benim 11 dolar 1 ayda oldu. ama herkes alt üye bulur ve hergün tıklarsa reklamlara rahat rahat maymunda alırız kanatta alırız...

yardımcı metinn:

PayPAL hesabı olanlar 1.ADIM ı atlasin...

1.ADIM

PayPAL Hesabı Almak
http://www.paypal.com PayPAL ın sitesine giriyoruz ve SignUP yazisina tıklıyoruz...

1.Adımda email adresi haric butun bilgileri sallayabilirsiniz.. Ama e-mail adresini dogru yazin yoksa hem hesabınızı aktive edemezsiniz hemde asıl yontemden yararlanamazsınız.

Burada 2.asamada karsınıza kredi kartı bilgileri gelecektir.. Pencerede üstteki PayPAL logosuna tıklayın ve kayıtın 2.asamasında kayıttan cıkın...
sonra e-mail adresinizden doğrulamayı yapın.. PayPAL a yeni hesabınızla giris yapabiliyorsanız bu adımı artık gecebiliriz...

2.ADIM

Bize Para Saglayacak Reklam Sistemine Kayıt olma...
http://adbux.org/?r=firewolf92 Sisteme girip altta Join NOW yazısına tıklayıp karsımıza gelen forumu dolduruyoruz... PayPAL e-mail adresi kısmına paypal'a kaydolurken verdigimiz adresi yazmayı unutmayın.. email adresi doğrulamasınıda yapmamız gerekecegi icin email adresimizi yanlıs vermeyelim...

aynı sistemle çalışan sonucu garanti bir diğer site de şudur: buradada aynı işlemleri uygulayın. http://bux.to/?r=firewolf92

@mail doğrulamasını yaptıktan sonra 3.adıma gecelim...

3.ADIM

Sisteme giriş... Tekrar sitemize girip Login oluyoruz ve Surf Ads Yazısına tıklıyoruz... Karsımıza gelen Linklere tıklıyoruz. Bir pencere ile yeni bir site aciliyor site tam acilinca ustteki sayac saymaya basliyor 30sn sonra DONE $ yazısı cıkınca pencereyi kapatabiliriz.

Sonra girdigimiz linkin üzerinde 24saatligine bir cizik cıkacak 24saat sonra o linke tekrar tıklayabiliriz...

Bu sekilde butun linklere tıklıyoruz ve gunluk bir miktar para kazanıyoruz..

kazandıgımız paraya My Stats butonundan bakabiliriz...

eger kazanımımız 10$ olursa burada CAshOut a tıklıyoruz ve Convert to Cash via PayPal linkine tıklıyoruz

VE Bu sayede PayPal Hesabımıza 10$ yatmis oluyor..

arkadaslar ben haftada bu sayede 10$ kazanıyorum bu miktarda yetip artiyor..

PayPAL a yatan paraylada silkroaddan rahatlıkla SILK alabiliriz....

alıntıdır!!
bu yöntemi uygulayınca silk direk size gelmio hesabınızda biriken parayı paypal a aktarıosunuz 10 dolardan sonra aktarılabilinio . bölece silkkinizi paypal hesabınızdan almış oluyorsunuz. silk e yine para veriorsunuz fakat cebinizden çıkmıor.Ben ve onlarca arkadaşım buradan para kazanıyoruz.Hiç bir sakıncası yoktur.Reklam sayesinde adbux para kazanıyor ve bizede küçük miktarlarda para veriyor, biz de bunla slik alıyoruz. Olay bu kadar. Sizde üye olun sizde kazanın.

inanmıyanlar için ss koyacaktım ama şuan.imageshack te bi sorun var. en kısa zamanda ss yi de koyacağım

Anladık 2 KOnuya Ne Gerek Var Kiltlenmeden Onu Ceviri Dönüstür yararlı Bir KOnuya

Yukarı Alt