Silkroad'ı senelerdir oynarım ve başladığından bu yana bu yabancı insanlarla türkler arasında neden ise sureklı bı kufurlesme kavga .. Bunun nedenini hemen hemen hepimiz biliyoruz .. İşte bunlardan biri : http://www.youtube.com/watch?v=yZeQglawDCc&NR=1
Adamlar bize ne deseler haklılar .. Kimse bana butun turklerı bır tutma da oyle de boyle de demesin. Bu adam burda bizi temsil ediyor ise bu bizim de sorunumuzdur. Ne kadar da kişi kendınden sorumlu olursa olsun bu wideoda da gorucegınız gıbı artık 1 yabancı dusmanımız daha var ..

sametgorgoz şuanki AlchemyMaker diye biliyorum konuya girebilirmi acaba eğer bu hırsızlığı yapan oysa vay anasını sayın seyirciler diyorum -.-

Genelleme yanlış bence sen o adama ne dersen de o gene aynı b*ku tekrar yapacak, benim elimden nova +9 setlisinden tut +10 A grade stafflısına kadar yabancı kişilerin karakterine girdim ama inventoryden bir pot bile almadım !

BlackMamba24 demiş ki:
sametgorgoz şuanki AlchemyMaker diye biliyorum konuya girebilirmi acaba eğer bu hırsızlığı yapan oysa vay anasını sayın seyirciler diyorum -.-
Bende öyle biliyorum.
Şuan kendimi Hun_Manta'nın yerine koydumda çok kötü bir durum. Heleki arkadaşın tarafından böyle bir ihanete uğruyorsan. Yazıklar olsun Ne diyeyim. Bu hakaretim oyundaki karaktere her kimse artık.: daral:

Ps:Ben sadece öyle hatırladığımı belirttim... Adamın Günahını Almıyımda.

Barzo

Nankatsu'nun sahibinin burdan olduğunu biliyorum ama nickini unuttum belki charını satmışta olabilir. Hatta Nankatsuyu açtığında birde yanında Shutetsu diyede bir char daha açmıştı ikisinide birlikte kasıyordu bu kadarını biliyorum kimsenin günahını almak istemem charlar el değişmiş olabilir :byes:

o zaman neden grand da adamın ısmı yazıyor ? madem onda deıldıde yabancı adam zevkıne mı yazdırdı .

ALchemy makerin ta kendisidir.Ne kadar charı sattım başkası yaptı desede cevapları insanı tatmin etmiyor ^^

Yukarı Alt