Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Adam senin yazdığını söylemiş zaten :)

written by elecTRo_07

elecTRo_07 yazdı .

Ava giderken avlanmak bu olsa gerek :)

Bende buna çok güldüm :D

Ama senni hatan yok,herif senin yazmanı istedigin seye olayı tamamen sana döndurucek bir kelime eklemiş.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
sende olayı daha çakmadın heralde adam seni servera rezil etmiş :lol:

Written by Elektro_07 :mrgreen: G.olsn kardeş Vallahi Server'amı desek Cümle Foruma mı desek rezil olmssn G.Olsn :D

Alha allh TÜRKLER helel Fln yazdı bana yanlış anamayın zaten akıllı birisi anlar Onu NE biçimde nasıl yazılğını adam rus anlamadı Gır gır olsun die yazdırd dım Zuhahahahahha:))Siz anlamssanıoz ben ne ypım:D:D

Bazı ardakşlar anlamamış ama neyse canları sağolsuNxD biras gülelim dedim:D:DZaten Öle dedikleri gibi bir anlamda olsaydı Ben eklemsdım:D:D

biz türkler kendimizi her zaman karşısındakini dolandırabilecek , soyabilecek , rezil edebilecek zekaya sahip üstün canlılar olarak görürüz.bu yüzdende sevilmeyiz . alın işte yaptıgı şey çokmu güzel?

Spartan123 demiş ki:
biz türkler kendimizi her zaman karşısındakini dolandırabilecek , soyabilecek , rezil edebilecek zekaya sahip üstün canlılar olarak görürüz.bu yüzdende sevilmeyiz . alın işte yaptıgı şey çokmu güzel?

iyide yapamamışki :mrgreen: tam tersi kendine gitmiş laf :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

RuSeN demiş ki:
Bazı ardakşlar anlamamış ama neyse canları sağolsuNxD biras gülelim dedim:D:DZaten Öle dedikleri gibi bir anlamda olsaydı Ben eklemsdım:D:D
Anlaşılmayacak tarafımı var ava giderken avlanmışsın işte :lol:

Yukarı Alt