Doma$no

Elixirlerini al basıcağın itemi al Lucky powder kullan Lucky stone kullan.Gerisi şans.

ben iris sw sinde oynuyorum lv 69 carim var kendimce bi taktik buldum achemy olayinda bu yontemle 68 lik silaha +7 bastim.
oncelikle saglam bi pc niz olmali oyunu 0 lagsiz oynatmali gecelim taktige oncelikle 1 hafta boyunca hic bi sekilde alchemy denemiyoruz .sonrasinda aksamin gec sattlerinde 3,4 gibi oyunun fazla kalabalik olmadi sattler daha ii onceliklee lucy stonumuzu aliyoruz soyle bi durum varki lucy stonu kendim yapiyorum satin almiyorum sonrasi da lagsiz bi yere gidiyoruz ustumuzudeki butun buflari be pet varsa kaldiriyoruz eyer silahinoz fiziksel yuzdesi ne kadar azsa basma oraniniz o kadar artiyor sonrasinda silahimizi be powder yerlestirdikten sonra bismilah deyim basiyoruz :D f12 basarak gereksiz seyleri ekrandan cikartiyoruz ve sonrasi GM ile sronun vijdani na kalmis :D tabi bu iste sans faktorude var
kulanilan malzemeler 1 adet elx weapon ,1 adet lucy stone,lucy powder vede silahimiz pre veya silkle alinan stone kulamadim

Yukarı Alt