Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
şuan server 7kişi boş ve hiç 1000/1000 gözükmüyor ama trafik veriyor serverlist in adam gibi calısanı varmı ya

Windy

bu serverlist 2 yemi ayrılıyor ? adam gibi çalışan adam gibi çalışmayan.. arkadaşlar saçmalamayın. bu normal birşey bence, serverın alabileceği oyuncu sayısını düşürüyor ve serverlistte değişmiyor olabilir.. :wink1:

aynı hata herkesde varsa bu bi sorundur yazı yazmadan önce mantıklı düşün istersen tamam konuyu sinirle açmış saçma bir başlık olmuş olabilr ama senin söylemin ateşe körükle gitmenin tam versiyonu oluyor.

SleepWalkeR

Tanınıyorum
kadın gibi çalışanını verelim istersen ? :D
TheIlker demiş ki:
aynı hata herkesde varsa bu bi sorundur yazı yazmadan önce mantıklı düşün istersen tamam konuyu sinirle açmış saçma bir başlık olmuş olabilr ama senin söylemin ateşe körükle gitmenin tam versiyonu oluyor.
birşey dememiş ki ateşe körükle gidio demişsin :)

sana anlatayım, serverlist tamamen dogru. mesela şu an 7kişi boş gösteriyorsa 993/1000 gösteriyor ve kimseyi almıyorsa, server , kapasitesini 7 kişi düşürmüş oluyor. yani aslında o 993/993 ama serverlist 993/1000 gösteriyor. bu yaklaşık 2 haftadan beri olan bir sorun, servere reset geldikten 4-5 saat sonra bu sorun başlıyor, ve reset atılana kadar böyle devam ediyor. yapılacak birşey yok , paşa paşa girmeyi denemeye devam edicez :sfff:
gir gir gir xD :buddha: :buddha:

SleepWalkeR demiş ki:
kadın gibi çalışanını verelim istersen ? :D
TheIlker demiş ki:
birşey dememiş ki ateşe körükle gidio demişsin :)

sana anlatayım, serverlist tamamen dogru. mesela şu an 7kişi boş gösteriyorsa 993/1000 gösteriyor ve kimseyi almıyorsa, server , kapasitesini 7 kişi düşürmüş oluyor. yani aslında o 993/993 ama serverlist 993/1000 gösteriyor. bu yaklaşık 2 haftadan beri olan bir sorun, servere reset geldikten 4-5 saat sonra bu sorun başlıyor, ve reset atılana kadar böyle devam ediyor. yapılacak birşey yok , paşa paşa girmeyi denemeye devam edicez :sfff:
gir gir gir xD :buddha: :buddha:
haha sana katılıyorum gir gir gir xD :D :buddha: :buddha: :buddha: yat kalk bekle :D :buddha: :buddha: :buddha: :buddha:

istedigin serverlist'i al, ne olursa olsun, eger private server 7 kisi var diyorsa hicbir program dolu olup olmadigini söylemez. düsün ki benim bir sirrim var ve bunu sana söylemiyorum, o zaman sen bilemezsin. bu yüzden ne varsa onu kullanacaksin, kendin yazsan da daha iyi olmaz.

istegin üzerine kilit.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt