Arkadaşlar ben id , e-mail ve gizli soruyu bilerek e-mail verification olan charları hackleyebilmekle ilgili konu açmıştım. linki: viewtopic.php?f=11&t=110006&hilit= Ben kimseyi zorlamadım. Arkadaş bu yöntemi bulup bana söyledi 2 char denedik 2sindede işe yaradı. Kimse inandırmaya mecbur değilim. İnanmayana saygı duyarım. Ama sizin bu telaşınızı anlamadım. Kimseye zorla bişey yaptırmıyorum. Keyfiniz bilir. Bi kaç gün sonra sizinde kulağınıza gelir bu olay. O zaman anlarsınız gerçi.
Ama forumda gitgite saçma şeyler olmaya başlıyor. Modların kalitesi git gide düşmeye başlıyor. Belki bu lafımdan dolayı kızarsınız ama biraz özeleştiri yapın. Saçma gelen herşey yalan değildir. Böyle saçma sapan işler yaparak forumun ve üyelerin huzurunu kaçırıyorsunuz.
Ben bu siteye yaklaşık 1.5 senedir üyeyim. Neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Şimdi bazıları yine öfkeyle hareket edip beni banlayabilir , ceza verebilir . np.
Ama biraz düşünün. Öyle hareket edin. Yazdıklarımı biraz dikkate alın. Almazsanızda çok bağlamaz beni. Bundan sonra birilerine iyilik yapmadan önce iki kez düşüneceğim.
İyi Forumlar...

İyilik yapmak +70 karakter şartı ile mi başlıyor? Sana böyle bir teklif ve şart sunulsa düşüncen ney olurdu? Birde bu yönden bak ve kendin hakkında eleştiri yap.

MaRJiNaL demiş ki:
İyilik yapmak +70 karakter şartı ile mi başlıyor? Sana böyle bir teklif ve şart sunulsa düşüncen ney olurdu? Birde bu yönden bak ve kendin hakkında eleştiri yap.
Ben kimseyi zorlamıyorum. tekrar söylüyorum. artık yalvarılsada kimsenin charın email korumasını kırmam.

lotuss_ demiş ki:
MaRJiNaL demiş ki:
Ben kimseyi zorlamıyorum. tekrar söylüyorum. artık yalvarılsada kimsenin charın email korumasını kırmam.
O zaman gereksiz bir topic :byes:

Bir daha bu konu ile ilgili topic görmek istemiyorum.

/Kilit

Sayın lotuss_, bazı tespitlerinizde haklı olabilirsiniz. Ama bu sizin bu şekilde moderatörlere hitap edebileceğiniz anlamına gelmez.Bizim de üyelerden hoşnut olmadığımız durumlar oluyor.

İyilik yapacaksanız neden önşart öne sürüyorsunuz? Bu,insanların aklında şüphe uyandırır. Yapacaksanız bir iyilik kaç level olursa olsun, yardımcı olursunuz. Amacınız farklıysa,ailenizin sizi yetiştirmesi ve hamurunuza kalmış bir durum... Orası sizinle Allah arasındaki mevzu,bizi alâkadar etmez.

Umarım demek istediğimi anlamışsınız. İyi forumlar.

Xanthos demiş ki:
Sayın lotuss_, bazı tespitlerinizde haklı olabilirsiniz. Ama bu sizin bu şekilde moderatörlere hitap edebileceğiniz anlamına gelmez.Bizim de üyelerden hoşnut olmadığımız durumlar oluyor.

İyilik yapacaksanız neden önşart öne sürüyorsunuz? Bu,insanların aklında şüphe uyandırır. Yapacaksanız bir iyilik kaç level olursa olsun, yardımcı olursunuz. Amacınız farklıysa,ailenizin sizi yetiştirmesi ve hamurunuza kalmış bir durum... Orası sizinle Allah arasındaki mevzu,bizi alâkadar etmez.

Umarım demek istediğimi anlamışsınız. İyi forumlar.
Kilitlemeyi unutmuşmuyum hocam :mrgreen: yoksa siz 2 kelam içinmi açıverdiniz :curtain:

Arkadaşlar ben burda kimsenin charının bilgilerini istemedim. Hacklenmiş yada sizi hacklemiş kişilerin e-mail koruması olup da e-mail koruması yüzünden değiştiremediğiniz charın bilgilerini istedim. Siz konuyu nerenizden anlıyorsunuz bilemiyorum. Zaten hacklenmiş gitmiş charı ne yapıcanız ki ? Olayı yanlış yerlere çektikçe çektiniz...

Polgara demiş ki:
Charım çalındıysa şifrenin bende işi ne pardon ?
Ağzımdan pw diye bişi çıktı mı Allah aşkına :S

~!BRaH!M~ demiş ki:
yaw sen nekadar akılın .. çarın id .. email . gizliyi bildikden sonra biz geri alamayızmı ?
kendini cokmu akıllı sanıyon kamil abi :wink1:
Al bide burdan yak :S E-mail koruması olup , e-mail pwsini bilmediğin charlardan bahsediyorum.
Bi okuyun anlayın anlayamıyorsanız bi kaç kere daha okuyun öyle yazın :S

Yukarı Alt