Arkadaşlar Botla oyuna giriyorum 10 Dk Sonra oyun Donuyor Bot alattan kasmaya devam ediyor 10 15 dk sonra oda dc oluyor bu neden olur?? Birde Bot Buffları Basmıyor Bi Yardımcı Olursanız Cok makbule GEcer...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bot donuyor ve dc oluyorsa ayarlarınızda bir sorun vardır settings ekranından bir görüntü atarsanız yorumlayabiliriz.

Bot Donmuyor Char Donuyor Kalıyor Hiç bişi Yapamıyorum Bottan Bakıyorum O kasıyo Bİ Sure Sonra Oda Dc oluyor...

aynı sorun bende de var arkadaşlar nedendir çözemedim ama hardmod ile alaklı olduğunu düşünüyorum çünki sadece hardmod ile oyuna girince yani botsuz yine dc oluyo ...normal girince hiç bi sorun yok.

corpse_man demiş ki:
Arkadaşlar Botla oyuna giriyorum 10 Dk Sonra oyun Donuyor Bot alattan kasmaya devam ediyor 10 15 dk sonra oda dc oluyor bu neden olur?? Birde Bot Buffları Basmıyor Bi Yardımcı Olursanız Cok makbule GEcer...

arkadaşım dediğim gibi çözdüm olayı hardmod dan kaynaklanıyo

viewtopic.php?f=53&t=193908&p=2367886&hilit=edxLoader#p2367886

bu linkten silkroad loaderi indir ve orda resimde gösterilen ayarları bu şekilde yap.2 saat oldu şu an hala kasıyom.(tabi önce ibotu çalıştır)

Bu Verdiginiz linkTeki Loder De Cince Bi hata Veriyor Clienti Acmaya Calışırken + GameGuard ı Acıyor Girmeye Calışırken Normal Mi Bu?

corpse_man demiş ki:
Bu Verdiginiz linkTeki Loder De Cince Bi hata Veriyor Clienti Acmaya Calışırken + GameGuard ı Acıyor Girmeye Calışırken Normal Mi Bu?

ewet bende de game guardı açıyo girerken.çince hata dediğin sonunda 9 yazan bi hata ise silkroadı temiz olarak tekrar kur bendede başka bi bot kullanırken vermişti o hatayı bi kaç kez.kaldırıp kurdum sorun düzeldi.bide library files yüklü olması gerekiyo değilse ondan da yapabilir ben şu an hala kasmaktayım son mesajımdan sonra bi kere dc yedi okadar şu anda yaklaşık 11 saat olacak hala kasıyo dc siz..

bide verdiğim loader linkinde 6.adımda silkroad.exe yi seçin diyo.ben orda sro_client.exe yi seçtim bişey farkedermi bilmiyorum.onunla alakalıda olabilir belki.kaldırıp kurmadan önce deneyebilrisin.

Yukarı Alt