Rocky Balboa

Bilgiliyim
Arkdaşlar 21 Ekim Saat 10:27 Check olduktan sonra charlarıma girmeye kalkdım starta basınca oyuından atıyor Yardım Edin Ne Yapıcam Şimdi :( Bütün Charlarım Gitti

Rocky Balboa demiş ki:
Arkdaşlar 21 Ekim Saat 10:27 Check olduktan sonra charlarıma girmeye kalkdım starta basınca oyuından atıyor Yardım Edin Ne Yapıcam Şimdi :( Bütün Charlarım Gitti
Charlarına bir şey olmaz yeni bir dosya eklentisi gelmiştir veya sunsro yeniden kaldır ve kur.

aynı zamanda bana da oldu giremiyorum charıma yada başka bir accounttan... direk imput veriyor starta basınca..

evt öyle hatta farklı accountlardan denedim aynı. ve bir üyelik aldım char actım oda aynı oyundan attı.. pc ye az önce format attım oyunu yeniden kurmuştum.. demekki oyunla alakalı bir problem.. bu arada server easy ve boş.. sanırım herkezde aynı problem var..

banada aynısı oldu sroyu sildim gene düzelmedi media pk2 ile alakası varmı acaba düzelten varsa paylaşsın bizde yapalım

Arkadaşlar Şimdi İmput vermesının nedenı bugtur bazı oyuncuların accountları bug da gırdıyınızde ımput verır charınıza bsey olmadı ben oyundayım herkeZ bundan şikayetcı ıstersenız soloya bıldırıN .

Hayır Sadece benım olmadım Zaman sız denemıssınız bende bu bug madurlarından sonra denedıım ıcın aldı ısde bılmem :)

BurakK* demiş ki:
Arkadaşlar Şimdi İmput vermesının nedenı bugtur bazı oyuncuların accountları bug da gırdıyınızde ımput verır charınıza bsey olmadı ben oyundayım herkeZ bundan şikayetcı ıstersenız soloya bıldırıN .
peki nasıl bildircez solo ya

Rocky Balboa

Bilgiliyim
Arkdaşım Senin Oyunda Olman Nerdeyse İmkansız Çünkü Tombalaci Arkadasımız GM ile Görüşmüş Ve Bu Sorun Üzerinde Çalışıyorlarmış.

Rocky Balboa demiş ki:
Arkdaşım Senin Oyunda Olman Nerdeyse İmkansız Çünkü Tombalaci Arkadasımız GM ile Görüşmüş Ve Bu Sorun Üzerinde Çalışıyorlarmış.
Tesekkurler bilgilendirdigin için :wink1:

Yukarı Alt