evet beyler char satılık bilen bilir charı

85=KinqBladeR
81=KinqNukeR
81=KinqGlavieR

Charlar adındanda anlaşılacağı gibi blade,nuker,glavier ve ful farmed hepside sp aldım

char gm in msn ni hackleyen tarafından soyuldu ve üstünde item yoq sadece nuker e npc set ve 80+3 spear var blade e item ayarlanırsa baya sağlam olur.peti var 27 günlük daha yeni clock kullandım.guildi var 5 lwl ve sun seti var 7d arkadaşda 1 bil e gidio en az ve 200m si bankadadır. isroyla takas arıom lwl aralığını daha düşünmedim servera göre değişir. tüm bilgileri verilecektir.önce chara bakayım gibi şeyler söylemeyin böle bişe olmaz. isteyenler mailto:[email protected] adresini eklesin...

Buda bi ss si hepside 81 + isu ya kadar nukerle kestim ismi duyuldu bilmeyen yoqtur türklerden blade de lorda kaçmadan dalabilio(seti ayarlanırsa - npc set bile yeter blade sağlam olsa alabilir lordu)
SRO_261.jpg

http://www.ecsro.net/gallery/images/SRO_261.jpg

Evet acilen takas servera göre lwl değişir...

ney ney neden bahsedion kardeş iftiraları nızı kendinize saklayın ben char mar calmadım ecsrodaki kinglavier le karıştırdın heralde?? herkes onla karıştırıo zaten :@ bu char vipde ve adımda emre herkes tanır beni...

sen emresin ben koray hatta 77777777 ile vermiştim bana KinqBLade yi vercektin ben sana sonra verdim çarın bitti yazdın id:topcubirlik pw:yaratıkmayaklar die vermiştin ve ozmn çarımı çalmıştın yalancı nolcak :(

lan salakmısın ıd bile öle deil malmısın biriyle karıştırıon hacım ayıp oluo bukadar da iftiraya seisiz kalam :@

EcSrO_KiNq demiş ki:
inanmayın buna DeWiLBLaDe mi çaldı :(
- Resim Silinmiş.

buyrun görün ..... bida görmiyim kardeş başkasıyla karışıtırıpda beni suç.lu duruma düşürme :@

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Seçiniz...
KinqBladeR demiş ki:
EcSrO_KiNq demiş ki:
inanmayın buna DeWiLBLaDe mi çaldı :(
- Resim Silinmiş.

buyrun görün ..... bida görmiyim kardeş başkasıyla karışıtırıpda beni suç.lu duruma düşürme :@
yalancılığın bu kadarı... Seni Tanıyan Tanır İşte Gelecek Nesil! düşünmeden yalan söylüosun

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ne yalanı lan görmüonmu ss i ellerimle mi yaptım bunu alala benden başka kaçtane emre var tek emre benmiyim dünyada zamanında forumda adminken abi çekene baq yazıklar ossun size gelecek nesil biz gibi olsa ii siz gibi olmasında ...

Char Hala Satılık setini dzimdim +3 set var +5 shield var +4 blade var crit 10 yan charlarının seti hazır 20 m parası var skiller şu an max deil yeni skilleri maxlicam :D charların lwl leri imzamda var ... alcaklar eklesin emre67380@hot...

sorunu olan gelsin yazsın bilip bilmeden iftiralarda bulunmayın beni tanıyan bilir...

la ben silkroadtr denim hatta guildeydim sonra ben ecsroda emre abini carı FoReVeRFiRe gördüm sonra senin vipde çarın varmı dedin oda var dedi takas edelimmi dedim olur dedi msneyle konuşak dedim emre abiye sonra açamam dedi oyunda takas ettik yazdım sonra DeWiLBLaDe yide o aldı sonra da bildğiniz gibi arklarım

Yukarı Alt