Arkadaşlar yerinin burası olmadığını biliyorum fakat botlar bölümüne açsam günlerce cevap bekleyeceğim.
Norton kullanıyorum ve bot369dan indirdiğim isrobotun raporuna bakmanızı rica ediyorum.

bot369.com

Özet
•Bilgisayar Tehditleri: 1
•Kimlik Tehditleri: 0
•Rahatsız edici etkenler: 0

Bu sitedeki toplam tehdit sayısı: 1

Sarı renkte "Dikkat" derecelendirmesi verilen Web sitelerinde az sayıda tehdit ve rahatsız edici unsur bulunabilir; ancak bunlar kırmızı renkte bir "Uyarı" derecelendirmesi alacak kadar tehlikeli değildirler. Dikkatli olun.
Norton derecelendirmesi Symantec'in otomatik analiz sisteminin sonucudur. Daha fazla bilgi.
Genel Bilgiler
Web Sitesi Konumu Çin

Norton Safe Web bot369.com sitesi için güvenlik sorunlarını analiz etti. Bulunan tehditlerin bir örneği aşağıda verilmiştir.
Tehdit Raporu
Bulunan toplam tehdit sayısı: 1

Virüsler (bu nedir?)
Bulunan tehditler: 1
Tam liste:

Tehdit Adı: Trojan Horse

Pride demiş ki:
Arkadaşlar yerinin burası olmadığını biliyorum fakat botlar bölümüne açsam günlerce cevap bekleyeceğim.
Norton kullanıyorum ve bot369dan indirdiğim isrobotun raporuna bakmanızı rica ediyorum.

bot369.com

Özet
•Bilgisayar Tehditleri: 1
•Kimlik Tehditleri: 0
•Rahatsız edici etkenler: 0

Bu sitedeki toplam tehdit sayısı: 1

Sarı renkte "Dikkat" derecelendirmesi verilen Web sitelerinde az sayıda tehdit ve rahatsız edici unsur bulunabilir; ancak bunlar kırmızı renkte bir "Uyarı" derecelendirmesi alacak kadar tehlikeli değildirler. Dikkatli olun.
Norton derecelendirmesi Symantec'in otomatik analiz sisteminin sonucudur. Daha fazla bilgi.
Genel Bilgiler
Web Sitesi Konumu Çin

Norton Safe Web bot369.com sitesi için güvenlik sorunlarını analiz etti. Bulunan tehditlerin bir örneği aşağıda verilmiştir.
Tehdit Raporu
Bulunan toplam tehdit sayısı: 1

Virüsler (bu nedir?)
Bulunan tehditler: 1
Tam liste:

Tehdit Adı: Trojan Horse

Kesin Ve Net Olarak Bişey Söylemesemde Bazı Antivirüsler Veri Paket Transferleri Olduğu İçin Virüs Olarak Gösterebilir. Ama kesin bi cevap veremem nedir ne deildir :oops:

bot369.com bu işin kaynağıdır zaten onlarda trojen koyarlarsa bilki bu bot yeni sürüm çıkarma oyuzden sorunsuzca indirebilirsin.

Yukarı Alt