Spare_

Bilgiliyim
Bu gibi konularda yapacak hiçbirşey yoktur. Gereksiz yere boş konular açıyorsunuz. Çaldırmayacaksınız uyanık olacaksınız. :thumbsup:

Spare demiş ki:
Bu gibi konularda yapacak hiçbirşey yoktur. Gereksiz yere boş konular açıyorsunuz. Çaldırmayacaksınız uyanık olacaksınız. :thumbsup:
Ne Hallere Düştüm Ya =) Millete Mesaj Yazarlardı Böyle Uyanık Ol Felan Derdim Vay Noob ! Ya İşte Gün Geldi Mesajım Gereksiz Oldu : ) Kardeşim Roll Back Felan Yapılmazmı Buq Reporttan Mail Göndersem ? Roll Back Biliyorsun Sanırım ?

Şimdi Benim Sizden Yardım İstediğim Konu Belli Ki Roll Back Yapılır ... Yapılmaz Diye ßirşey Yok Fakat NeLer Yazıcaz Roll Back İsterken Ne Tür Kanıtlar Göstericez Pttden Çektiğim Plusların Faturasının Resimlerini Koysam Şöle Düşünüyorum Zaten Hesap Numarası Var O Hesap Numarası GameSultanın eee GameSultan Joymaxle anlaşmalı belki ordan acılır daha farklı kanıtlar laızmsa söliyin koyuyum onun yardımını istiyorum arkadaşlar elbet ki bişey yapılacak yapılmaz diye birşey olamaz. adamın telefonunu biliyorum gidimmi bilişim suçlarına sonuçta oyun online bu oyun üzerinde para dönüyor...! ve internet üzerinde birinin accountunu çalmak suç !! napıyım ? elbet ki birşey yapılır yane yapılmaz die kesip atmakda olmaz bugun bnm soyuldu yarın sizinde başınıza gelir emin olun çok acıu bişi... ! LoveForLife snnde bow çarın soyuldu biliyorum ... !
bnmde çarım bowdu hacklendi okadar emek harcadım ! ! ! bu çar alınacak arkadaşlar başka yolu yok =)

Yukarı Alt