ya beyler ben yeni webcam aldım cd sini yükledim denetim masasındanda ayarladım sessizde deil yani mikrafon fakat hala ses gitmio napmam lasım yardım pls :?!!!

başlat/ayarlar/denetim masası/ses konusma muzık aygıtları/ses efektı aygıtları

acılan pencerede ses menusune gel mıkrofon resmı göruceksın ses ayarı butonuna tıkla sesı ac uygula tamam de bu kadar ( tabı mıkrofonda sorun yoksa Razz )

yok olmadı gene denedim sölediğini ama olmadı aynı mikrafonda sağlam çünkü bu değiştirdiğim 3. mikrafon Rolling Eyes

msn aciyorsun
araclar
goruntu ve ses kurulumu
ileri
1. adim haporler ayarlarindan
kullanmak istedigin haporlor turu ses kartini seciyorsun burada dikkat etmen gereken eger bluetooth veya benzeri donanim cihazlari kullaniorsan
Tv karti bluetooth o zaman orada sana farkli bir donanim gosterir
ses kartinin markasi ne ise orada cikan modeli seciyorsun arkasindan ses cala bir kez basdene
ileri tusuna tiklayip
microfon ayarlarina geliyorsun
bilgisayarinin ses karti cikislarindan pembe olana microfonu taktigina emin ol ve denemek icin bir seyer konus
microfon ses duzeyi oynarsa demekki calisior
tekrar ileri tikla kamera seceneginden kamerani sec ve son de
burada dikkat etmen gereken kullandigin cihazlarin ses karti benzeri olmalari
tv karti ve bluetoothlar bunu yapiyor bazen msn araclarindan bunu secersen sorun hallolur

abi gene olmadı mikrafondan hiç bi türlü ses gitmio Embarassed

ya kablolar doğru takılı camerayı da yükledim cd den dediklerinizide yaptım ama olmadı neyse herşey içn tşk ederim yardımcı oldunuz için extraokk bide Punsier abi bana kim imza yapcak ya kimse yapmıo sen yaparmısın yada yapmayı öğretirmisin Neutral

Yukarı Alt