Ben 1ay önce yaklaşık 300tl civarında karakter satın aldım ancak karakter önceden birkaç kişi tarafından çalınmış vs(bu çalıntı olayından haberim yok kişi bana herhangi bir problemi yok demişti hata bende girip araştıracaktım).2-3hafta oynadıktan sonra karaktere biri gelip tüm itemleri alıyor.Bir anlam veremedim şöyleki;

Bilgisayarda keylogger yok ve çok sağlam antivirüs + firewall tarafından sürekli korunuyor, E-mail hesabındaki şifre 8karakterden uzun ve karman çurman, alternatif e-posta tarafımca onaylanmış durumda, ceptelefon tarafımca girilmiş ve onaylanmış durumda, gizlisoru ve cevap tarafımca girilmiş ve cevabı çok zorlu karman çurman birşey.Anlıcağınız tüm bilgiler tarafımca girilmiş ve hepside bana ait.Dün windows liveden telefona mesaj geldi hesap bilgileri kaldırılmak üzere ayarlandı diye sonra hotmaile giremedim parolayı unuttum bölümünden cep telefonuna gelen kodla düzelttim.Nasıl oluyorda bu olay başıma geliyor?

Bu kişi karakterin id'sini biliyor gizlisorusunu biliyor, e-postasını biliyor.Malesef aldığım kişi bana bu tür konudan bahsetmedi ve olan bana oldu.Ne yapmalıyım ne öneririsiniz

Yukarı Alt