Kafayımı yedin kardeş sen niye kurtulcan bi 8 li party kur item auto share git Evil other forest e kes ivy i en zo şeyleri yapmışsın son şeyi yapamamışsın en kolay olanı benim deiklerimden bişi anlamadıysan şuraya bak
viewtopic.php?f=91&t=22248
Burdan da anlamadıysan anlatayım Samarkand ın olduğu bölgede costantinapole e yakın bi yerde Evil other fores diye bi yer var oraya gidiyosun "p" ye basıyosun set e tıklıyosun 4 tane işaretlenicek bölge var 2 tane işaretleme hakkın var yukarıdakileri işaretliyosun sonra set in yanında party matching var ona tıklıyosun from party diyosun açılan pencerede 2-3 adam alıyosun party e sonra evil other forest da sağ tıklıyosun o mücevher e sonra bi yere ışınlanıyosun karşına ivy çıkıyo kesiyosun mavi bi şey beliriyo orda kesince ona tıklıyosun baştakine tıklıyosun görevi teslim ediyosun scroll ları alıyosun....
inş yararlı olmuşumdur kahvekeyfi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacıoglugenclik demiş ki:
bir daha kesme sansım varmı yani
bir kere kesemedim yattım
İstediğin Kadar Denersin Bırak Kalsın Orada 52 Levelda Zerki Doldur Rahat Rahat Kesersin Wink

ben bu görevi sildim bir daha alınmıyo cantapn ıwy kesmek için ışınlanma yerine gidiyorum party kuruyorum party 3 kişi falan alıyorum ışınlansın diye tıklıyorum ışınlanmıyo görevi sildigim halde taştan kurtulamadım yapamıyorum anlatmak istedigimn bu yani kısacak ne yapabiliyoz nede atabiliyoz bi yardım et KEMALİST senden başkası ilgilenmiyo zaten

kardes denemelerın boşa gittiyse hıc bır şekılde kurtulamıyosan yapcak bısey yok o senınle olacak her zaman keşke görevi iptal etmeden bıdaha deneseydın ama iptal etmişin işin zor

Yukarı Alt