arkadaşlar şimdiden yapacağınız yorumlar ve vereceğiniz akıllar için tşk ederim şöyle bir sorunum var açacak yer bulamadım buraya açtım umarım site yöneticisi olan arkadaşlar mazur görürler... joymax.com.dan bir şifre değişimi yaptım ve şuanda ne sitede nede oyunda charımı açamıyorum sürekli hata veriyor pw yanlıştır diye id ve mail yazarak parolamı sıfırlamayada çalıştım ama maalesef oda olmuyor e-maili kabul etmiyor ve yaklaşık char 10 gündür hiç online olmadı oyunda çalınmış olsa en azından bir kere online olmuş olur sizce sorun nedir ve ne yapmalıyım ? silkroadın kendi sitesine mail atma gibi bir durum söz konusu olabilirmi böyle birşey yapabilirmiyim ? yada başka bir tavsiyesi olan varsa söylerse çok memnun olurum tekrar yardımlarınız için tşkler Allah razı olsun...

Aynı Sorun Bendede Var 10 Gündür Bisey Yapamadım Ben Birkere Bug Repot a Biseyler Yazdım Ama Yapacak Birsey Yok Bu Srounla Karsılasan Arkadaslar Eski Sifreleriyle Girmisler Sende Bi Yada Ondan önceki Sifrelerini Dene Belki Girersin Ben Giremedim Bari Sen gir :lolmuch:

Haclenmişte ola bilir bugda da kalmıs ola bilir ama bugta kalmısa chara girersin hemen dc olur ama oyle birsey söz konusu deil sanırım bana kalırsa haclenmisin gibi geldi

Yukarı Alt