Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Acil Yardım Gerekli helppppppppp meeeee

ulen bende böyle bir mesaj açayım dedim bakalım nasıl olacak, derdim ise sbotum bitti error veriyor ne zaman açılacak bu sbot alımlar başladı mı ne yapmam lazım stall mı kurayım helppppppppppp :twisted: :mrgreen: :lol: :D :P :santa:

hemen charına giriyosun ve start yerine deleteye basıyosun sadece 5 gün bekliyosun ve bot'u sana veriyorlar okan abicim :mrgreen:

Prada

Sistemi geri yükle.. 10 gün geri at 10 gün beleş kullanırsın :P

P.S : Inanıp denerler bunlar şimdi hacim demedi deme zuhaha

Chara giriyorsun... Taxi kuruyorsun bir sro daha acıyorsun taxi kuruyorsun. Benim charı kasıyorsun. :twisted: :D Sonra bekle sbot gelir. :D :santa:

extraloob demiş ki:
Acil Yardım Gerekli helppppppppp meeeee

ulen bende böyle bir mesaj açayım dedim bakalım nasıl olacak, derdim ise sbotum bitti error veriyor ne zaman açılacak bu sbot alımlar başladı mı ne yapmam lazım stall mı kurayım helppppppppppp :twisted: :mrgreen: :lol: :D :P :santa:
başlığını düzelt daha sonra yardımcı olalım :P :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
format atsam bot çalışırmıı ne olurrrrrr yardımmm gerekli ama kimse öneri yapmıooooooo oooooo

:D :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
doldu yavrum dolduuuu walla yandık hadi sorunuma çare pls :D

Yok be abi daha değil yaklaşık 4 5 Gün daha falan var benimkinin bitmesine ama bir önce serverımı hallediyolar napıyolarsa yapsınlar 5Dklığına o hata kalkmıştı şimdi gene devam ediyor :mrgreen:

Yukarı Alt