ben ilk defa sbot kullancam daha hıc gıremedım ayar falan yok smdı kullanamammı autolgoını cok acıl cevap beklıorum sabah 8:35den berı denıorum gıremedım sıkıldm artık

baslgıı nasıl kucultcem ??
birde oto logın nasıl ayarlanıo isroda metın belgesıne id pw bot id bot pw yazıoduk bnda nasıl yapcaz resımler hep eskı ımage code kalktı yenı resım warmı yoksa bıle resımsız anlatrmsn ????*

botun login kısmında Automatic reconnect if server full isaretli olucak
On first connect: Auto select and log in char... isaretli olcak
...and start bot after first connect isaretli olcak Loginchar kısmınada girmesini istediğin çarının nickini yazman gerekiyor
Enable restart/relogin/start bot on disconnect isaretli olmalı yanındada restart afterin yanına kaç dkda tekrar girmesini istiyorsan onu yazıcaksın. Bu kadar auto loginin çalışması için 1 kere kendin giriceksin sonra dc fln yerse kendi giriyor.

ok sagolasın pc kapattıgmda tekrar kendım gırmek zorundamıyım bunuda cevaplarsnz sewınırım

hell77 demiş ki:
ok sagolasın pc kapattıgmda tekrar kendım gırmek zorundamıyım bunuda cevaplarsnz sewınırım
Evet yine oyuna girip önce kendin id ve pw yi yazacaksın sonra sbot deniyecek.Niye böyle dersen bir dosyaya Charının İd ve Pw sini kayıt etse idi çalınma risk i artardı onun için Id ve Pw ni kayıt etmiyor.

Yukarı Alt