bana da yardımcı olun Lütfen :S ingilizce ödevi için bana bu metini çeviri yapabilir misiniz ? simdiden sagaoLun..

Merhaba,ismim Furkan,soy ismim ÇAKMAK.1996 yılında Ankara/Etimesgutta doğdum.Erzurumluyum.Etimesgut İlköğretim okulunda okudum.Şuanda ise SİNCAN İlksan Anadolu lisesinde okumaktayım.Lise 1.sınıftayım.Hala Etimesgutta oturuyorum.3 kardeşiz.1 ablam 1 abim var.Ablamın adı XXX, Ege üniversitesinde okuyor. Abimin adı XXX Atatürk üniversitesinde okuyor.Annemın adı XXXve Ev hanımı.Babamın adı XXX ve öğretmen.4 halam 1 amcam var.4 dayı 1 tanede teyzem var.Mutlu bir ailemiz var.Annemin ailesi ve babamın ailesi bursada yaşıyorlar.Eğlenmeyi,gezmeyi çok severim.Çay içmeyi,tw izlemeyi severim.Ata binmek ve araba sürmek benım en sevdiğim hobılerimdir.hayvanları cok severim evde bir akvaryumum var.Büyüyünce İnşaat mühendisi olmak istiyorum.İşimde ilerleyip iyi bir mühendis olmak hayalim.En sevdiğim dersler Tarih ve Matematik'tir.. ödev acil yarına gidecek acilen yazarsanız sevinirim

warhelmet demiş ki:
bana da yardımcı olun Lütfen :S ingilizce ödevi için bana bu metini çeviri yapabilir misiniz ? simdiden sagaoLun..

Merhaba,ismim Furkan,soy ismim ÇAKMAK.1996 yılında Ankara/Etimesgutta doğdum.Erzurumluyum.Etimesgut İlköğretim okulunda okudum.Şuanda ise SİNCAN İlksan Anadolu lisesinde okumaktayım.Lise 1.sınıftayım.Hala Etimesgutta oturuyorum.3 kardeşiz.1 ablam 1 abim var.Ablamın adı XXX, Ege üniversitesinde okuyor. Abimin adı XXX Atatürk üniversitesinde okuyor.Annemın adı XXXve Ev hanımı.Babamın adı XXX ve öğretmen.4 halam 1 amcam var.4 dayı 1 tanede teyzem var.Mutlu bir ailemiz var.Annemin ailesi ve babamın ailesi bursada yaşıyorlar.Eğlenmeyi,gezmeyi çok severim.Çay içmeyi,tw izlemeyi severim.Ata binmek ve araba sürmek benım en sevdiğim hobılerimdir.hayvanları cok severim evde bir akvaryumum var.Büyüyünce İnşaat mühendisi olmak istiyorum.İşimde ilerleyip iyi bir mühendis olmak hayalim.En sevdiğim dersler Tarih ve Matematik'tir.. ödev acil yarına gidecek acilen yazarsanız sevinirim
Hi/hello, my name is Furkan, my surname is ÇAKMAK. I was born in Ankara /Etimesgut in 1996. I am actually from Erzurum. I finished Etimesgut primary school, but now i'm at SINCAN Ilksan Anadolu high school. I 'm in 9th grade. I stıll live in Etimesgut. I have a sister and a big brother. My sisters name is ....., she's studying in Ege University. My big brothers name is XXX, he studys in Atatürk University. My mothers name is ..... and she's a house wife. My fathers name is ... and he's a teacher. I have 4 aunts and an uncle. We are a happy family. My dads and moms family lives here. I love having fun and exploring. I like watching tv, drinking tea and horse riding and driving a car is one of my hobbies. My favourite subjects is history and maths.

biraz atladım, cunku gerisi gereksizdi.

Hello,My name is Furkan,Surname is Çakmak.İ was be born Ankara/Etimesgut in 1996.İm from erzurum.İ was be graduate from Etimesgut primary education school.İ am studying in Sincan İlksan anatolian high school now.İ'm living in Etimesgut.İ have 1 sister and 1 brother.Her name is XX.She is studying in ege univercity.My brother name's XXX.He is studying in Atatürk univercity.My mother name's xxx.She is a housewife.My father name's XXX.He is a teacher.İ have got five four aunt and five uncle.My family are happy.My father and mother's family living in Bursa.My hobies is have fun,and traveling.İ like driking tea ,watching television,riding a horse and riding car.İ like too animals and i have got a aquarium.I want to grow up to be,construction engineer.İ want to be best in my job.My favorite course is history and mathematics.

gercekten sagolun :D yarına bunu yazıp gtrcem bide kmya yazılısı var :D oğrencilik zor mesLek valla :D

bu yıl 9lar iyi biz geçen yıl haftada 10 ders görüyoduk ingilizce ama korkmayın kolay hele sroda yabancılarla konuştukça insan geliştiriyor dilini :mrgreen:
ps: ing sınavına çalışma zamanımın yarısını pc başında sroda geçiriyordum :twisted:

Yukarı Alt