Arkadaslar dun degil evelsigun charı ujigiye bota braktım benim char 52 lvldi botun ayarlarını eksik yaptmısım galiba 2 gunde 113 kez yatmıs bende bu arada masaustu pcde ugrasıyodum char laptoptaydı bide dusunun ben bu carı 2 ayda bu hale getirdim artık canım burnuma geldi summer4: summer4: summer4: summer4:
Arkadaslar yardımlarınızı bekliyorum aztreca serverindeyim bıktım artık milletin bana ezuk demesinden bi el atın nasıl ypapcagmı sasırmıs durumdayım... summer4: summer4: summer4: summer4: summer4:

mudur zaten sbot kullanıyom ama bota koysamda 2-3 lvl altınada koysam yatıyo 10lvl altında para kasıp taxi ile getirdim bu hale zaten ama yeter artık taxilerde surunmek istemiyom gayrı... sadnessla1 sadnessla1 sadnessla1 sadnessla1

ha bide unutmada bu benim cinli car konusundaki car degil eu wizcleric car

ibrahimozbilek demiş ki:
mudur zaten sbot kullanıyom ama bota koysamda 2-3 lvl altınada koysam yatıyo 10lvl altında para kasıp taxi ile getirdim bu hale zaten ama yeter artık taxilerde surunmek istemiyom gayrı... sadnessla1 sadnessla1 sadnessla1 sadnessla1

ha bide unutmada bu benim cinli car konusundaki car degil eu wizcleric car
dostum seni gayet iyi anlıyorum... hemde çok net anlıyorum... ama bakınız ben wiz/bard chara sahibim... noise öyle işe yarıyorki... aklın hayalin durur :twisted:

ayrıca ujigi mujigi phy vuran canavarlar hacım sen ne ettin...

şimdi gidip üstüne 48-49-50-51 giysilerini al... (6.dg nin 48ile başlayan serisi yani) 52isen 52eldiveni giy... hepsine +3 bas... ben aynen öyle yaptım şuan mag. vuran ishade hashadelerde PT canavarını bile tek başıma çok rahat alıyorum... :beer: bırakıyorum kasıyo...

Özel taktik istersen yardımcı olabilirim... ama wizard için mag vuran canavarlarda kasmak çok önemli... ayrıca large HP ve MP potu kullanıyorsundur umarım artık :santa:

Yukarı Alt