ben bluetoth aldım telefondan bilgisayara fotoğrafları atmak istiyorum ama olmuyor takıyorum bluetooth u yeni donanım bulundu dio onu tıklıyorum.sonra donanım yüklenemedi..YAzıyo nası yapcam yardım...

eger usb ye taktgın zaman bluetooth dırek pc tarafından görülüyorsa cd ye falan gerek yok kı büyük ıhtımal öyledır ekranın sag alt kösesınde bluetooth işaretı cıkar ustune sag tus dosya al dıyeceksın bı pencere acılcak sonra telden bluetooth ile gönderıceksın bu kadar

mel1h___ demiş ki:
ben bluetoth aldım telefondan bilgisayara fotoğrafları atmak istiyorum ama olmuyor takıyorum bluetooth u yeni donanım bulundu dio onu tıklıyorum.sonra donanım yüklenemedi..YAzıyo nası yapcam yardım...
bak arkadaşım benim sana dediklerimi uygula %90 yaparsın ilk önce bluetooth cihazının yanında verilen ufak bi cd var onu bilgisayara yüklemen gerekiyor.yüledikten sonra masa üstünde simgesi çıkar zaten simgesi çıktıktan sonra cihazı usb ye tak.ve programı a. ufak bi pencere açılacak o pencerenın üst kısmında yanılmıyorsam cihaz eşleştirme va kendi telefonun bluetootunu aç ve o başta açılan pencerenın ortasındaki sarı noktaya tıkla o noktaya tıkladıktan sonra bluetoot cihazın telefonu görür ve şifre ister telefonubna bir şifre yaz ve o şifrenin aynısını bilgisayara yaz.bunları yaptıktan sonra bi pencere daha açılacak ve bu pencereden telefona yada telefondan bilgisayara ne atmak istiyorsan atabilirsin
aslında çok basit.....
ama yok yapamadım diyorsan telefonundaki resimleri bir 6600 veya 7610 gibi telefonların hafıza kartına yolla ve bi kart okuyucu ile çok daha kolay ve basit bir yol ile işini hallet.. hadi sana kolay gelsin

Yukarı Alt