Arkadaşlar bn bu sroya bot ile birlikte multiclient hap şeklnde olan loaderle giriorum fakat oyundayken birden masaüstüne atıyor ve ??? hatası da vermior direkt olarak masaüstüne gelior ayrıca framework ve ekran kartı güncellşetirmelerini de yaptım hatta oyunu silip bidaa yükledim ama düzelmedi...Bilgisi olan v :buddha: arsa lütfen yazsın.Teşekkür ederim....

Ekran kartını driverlerını tekrar kur,arkadaşımızın dediği gibi direct x 9.0c yüklü diye kontrol et,pc'nin ekran kartı oyunu desteklemeye olabilir...

EnDZoNe

o sorun pc performansı yüksek olmayan herkeste oluyor ... pc özelliklerin düşükse çok yapar ne kadar yükseltirsen o derece düşer ... rem ekran kartı vs ile alakalı kanımca pc özelliklerin muhtemelen 1 gb 256 ekran kartı dır tahminimce bu özelliklerde arada bi yapması normal ..

bu sorun bende de var...beni de sürekli masa üstüne atıyor...benim sistemim 2 gb ram..1 gb ekran kartı ve lga775 2.0 işlemci...directx 9 yüklü..net frame yüklü..atinin kendi sitesinden ati driver en son sürüm yüklü ama gene de atıyor..sistem gereksinimleri ile igili olduğunu sanmıyorum çünkü internet cafemde 512 ram ve 256 mb ekran kartı olan p4 sistemlerde bu sorunu yaşamıyorum...

Yukarı Alt