arkadaşlar yeni serverde yazın yeni char aççam çarımı ne açmalıyım

pre+Bot olcaktır ve pcnin başında olmucam ondan 24saat botta olcak ama wizard açarsam ölcek

Blade Glavie gibi önerilerde bulunmayın

nuker istemiyorum :(

İnt Bow :D veya Wiz olcak warrior çarım var ondanda sıkıldım

nasıl wiz kasmalıyım yani ölmemesi için
Wiz harcinde nasıl çar açmalıyım

Yazın aççam Önerileriniz benim için çOOk Önemli

Full 7/24 botta olacak ise bence wizard acma .Bazıları pt kuruyor sabah bi gitsen akşam gelsen valla en az 1 lv düşersin.Bence Str bow yada hybrid bow ac. :thumbsup:

wiz + bard da olsa fazla ölür cleric te olsa fazla ölür sinirlerine hakim olabiliyosan aç olamıyosan etrafındaki eşyalara yazık etme :D

Yeni serverda wizard aç derim. Kasarken hep 4-5 lvl altına kas SOX ve item manyağı olursun. Hemde rahat ve seri kasarsın.Gold harcaman da fazla olmaz server yeni olduğu için kastığın bölgede seti düzüyorsun. Tek problemin Sp olur. Onun içinde Premium pluss alman gerekli ki toplam 30k sp almalısın bu seni 50 li lvl lere kadar götürür. Sonra biraz gap yaparsın aynı bölgede. Mesela mag vuran yaratıklarda. Sonar Ishade vs. Tavsiyem budur.

CastAway demiş ki:
Yeni serverda wizard aç derim. Kasarken hep 4-5 lvl altına kas SOX ve item manyağı olursun. Hemde rahat ve seri kasarsın.Gold harcaman da fazla olmaz server yeni olduğu için kastığın bölgede seti düzüyorsun. Tek problemin Sp olur. Onun içinde Premium pluss alman gerekli ki toplam 30k sp almalısın bu seni 50 li lvl lere kadar götürür. Sonra biraz gap yaparsın aynı bölgede. Mesela mag vuran yaratıklarda. Sonar Ishade vs. Tavsiyem budur.
aynen güzle düşünmüşsün.Bi de yeni server olduğundan kesinlikle wizard-bard aç.Aynı şartlar altında en çabuk 90 lvl o oluyo.Hem de 40 levele kadar wizard-cleric hiçbi işe yaramaz

Yukarı Alt