1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Açıkca diyorki oynasan dikine oynamassan :)


 1. strean121

  strean121 rank8

  Kayıt:
  30 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  437
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  12 saattir girmeye çalışıyorum girersem preminium alacam söz doyuracam size ekmek atıcam :mrgreen: en azından gerçek oyunculara goldbottan biraz daha fazla değer verin ..yeterince salak yerine koydunuz milleti pat2play yap olsun bitsin.....

  bu maili attım joymax a ve şöyle bir cevap geldi :mrgreen:  Hello, This is Silkroad Online.
  Your question has been answered as below.

  Dear Valued Customer,
  Greeting from Joymax Customer Support Team!  We have received your email regarding our crowded servers. We are sorry for the inconvenience this may have caused you.  A server becomes crowded when maximum amount of users are logged in the game. We have millions of users online, and we have created 39 servers so that users worldwide can have a chance to play the game.  We suggest that you try to log into servers which are Populated or Easy. You can also play on a server marked NEW which has the lowest amount of users and has been recently added to the game.  Once you have log into the game you can also visit our in-game Item mall and check out our Premium Services where users can have a special bonus a preferred game time access even during server traffic hours.  We hope that you will stay with us and continue to play Silkroad Online. Rest assured that we will do our best for the improvement of the game.  Moreover, you are all important to us and we are doing our best to provide you a better gaming experience.  Thank you very much for your opinion. Have a nice day!

  * Joymax will NEVER ask players about personal & account information, password, and credit card numbers, nor will they ever ask a player for a trade.

  * To prevent the loss of accounts, we strongly recommend our users change password frequently.


  Thank you for emailing Joymax Customer Support.
  For further details and support, kindly visit our website at http://www.joymax.com/silkroad.


  Sincerely yours,
  Joymax Customer Support Team  yani diyor ki girince item mal bölümüne tıkla orda pre var ondan al diyor :) yoksa 39 tane server açtık çok kullanıcımız var yetşemiyoruz diyor
   
 2. DarkGFB

  DarkGFB rank8

  Kayıt:
  12 Ocak 2010
  Mesajlar:
  115
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Ne yazıor :D :lol:
   
 3. Brown

  Brown rank8

  Kayıt:
  26 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  2.308
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Merhaba, Bu Silkroad Online.
  Sorunuzu aşağıdaki gibi yanıtlandı.

  Sayın Değerli Müşterimiz,
  Joymax Müşteri Destek Ekibi  Biz kalabalık sunucuları ile ilgili e-posta aldık. Bu durumun neden olabileceği rahatsızlık için üzgünüz.  Bir sunucu kullanıcılar maksimum miktarda oyun kaydedilir kalabalık olur. Biz milyonlarca kullanıcı çevrimiçi ve biz böylece kullanıcılar dünya çapında bir şans oyunu olabilir 39 sunucular oluşturduk.  Biz hangi doldurulur veya Kolay sunucuları oturum öneriyoruz. Ayrıca bir sunucu üzerinde kullanıcıların en düşük miktarda YENİ ve işaretlenmiş son oyunu eklediği oynayabilirsiniz.  Bir kez de bizim oyun Öğe alışveriş merkezi ve kullanıcıların sunucu trafik saatleri sırasında bile özel bir bonus tercih edilen bir oyun zaman erişebilir bizim Premium Hizmetler kontrol ziyaret edebilirsiniz oyun oturum var.  Biz bizimle kalacak ve Silkroad Online oynamaya devam umuyoruz. Biz oyunun iyileştirilmesi için elimizden geleni yapacağız emin olabilirsiniz.  Ayrıca, tüm bizim için önemlidir ve elimizden geleni yapıyoruz daha iyi bir oyun deneyimi sağlamak için.  Çok görüşünüz için teşekkür ederiz. İyi günler !
   
 4. DarkGFB

  DarkGFB rank8

  Kayıt:
  12 Ocak 2010
  Mesajlar:
  115
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
 5. strean121

  strean121 rank8

  Kayıt:
  30 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  437
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  ama neden :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: