Evet arkadaşlar öğleye doğru lvl atlayacağım 76 lvl olacağım bu zamana kadar ben hep Spear olarak kastım fakat adamları görünce hem defence bakımından hem de block'tan hoşuma gidiyor. Bir arkadaşım söylemişti ki ''Spearla sword'un atakları aynı olsa bile swordun vuruşu speardan %30 düşüktür '' diye demişti bende o nedenle sword olmuyordum o denilen şey doğru mu gerçekten ya da sizce sword-shield oluyum mu 76 lvl olunca lütfen beni bilgilendirin yardımlarınızı bekliyorum...

vallaha sen bilirsin ama s/s her zmn %30-%20 arası daha az vurur fakat baya bi phy defence yaptığından dönmeni öneririm yada duel weaponda kullanabilirsin istediğin zmn s/s istediğin zmn spear (bn 70 lvl charımda öle yapıyorum)

arkadasının dedıgı sey cok dogru ama bu faktorde ıtem de cok onemlı bır rol oynar elınde +9 sosun bır sword varsa tum spearlardan ıyı vurursun :twisted: ama bnm sana tavsıyem 76 lvla kadar heuksal kastıysan aynı sekılde devam et :thumbsup:

bence hangisinin skillerini açtıysan öle git souçta wep mastery 0 da iken 10 k vuracaksan bir skille :arrow: :arrow: yine o skille wep mastery 90 ise 19 k vurursun 8) en azından ben öle biliyorum bide arkadaşların dediğide doğru hem itemine hemde yerine göre kullanacaksın :) ama full int isen s/s öneririm fire açıksa spear öneririm ama full int olsan bile wep skill i hep önemlidir

anathema_ demiş ki:
bence hangisinin skillerini açtıysan öle git souçta wep mastery 0 da iken 10 k vuracaksan bir skille :arrow: :arrow: yine o skille wep mastery 90 ise 19 k vurursun 8) en azından ben öle biliyorum bide arkadaşların dediğide doğru hem itemine hemde yerine göre kullanacaksın :) ama full int isen s/s öneririm fire açıksa spear öneririm ama full int olsan bile wep skill i hep önemlidir
%100 katılıyrum

gerçi hepsini ben öğrettim ona :mrgreen:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
the king demiş ki:
anathema_ demiş ki:
%100 katılıyrum

gerçi hepsini ben öğrettim ona :mrgreen:
ya Onyüzbinmilyon defa adem abi açıkladı bi kırkbeş defa da ben çaıklamışımdır.

Heuksal var ya işte 90 olursa nukünü yüzde 90 artırmıyo!!! o physical vuruşunu yüzde 90 artırır. yani heuksal kullandığın vuruşta sadece heuksalın vuruşunu artırır imbue yi de artırmaz.

theking bence doğru öğret bundan sonra

sana tavsiyem arkadaşım hibdride dön derdim ama 76 olmuşun hayırlı olsun ne diyelim. Full int spear da şunu atlama Cold imbue de maxla snow shield bitince frosbite ve cold nukelerle rakibi dondurursun. sonra snow shield dolunca tekrardan snow u açar PvP ye normal şekilde devam edersin

macrocheck demiş ki:

Heuksal var ya işte 90 olursa nukünü yüzde 90 artırmıyo!!! o physical vuruşunu yüzde 90 artırır. yani heuksal kullandığın vuruşta sadece heuksalın vuruşunu artırır imbue yi de artırmaz.
heuksal mastery ye gelirsen simgesinin üstünde şey yazar

spear/glavie when equipped attack power will increased (heralde böyleydi)

yazıyor yani direkt olarak atağını artırıyor ph yada mag yazmıyor :roll:

yoksa yanlışmı düşünüyorum ki :roll:

TwiLighT demiş ki:
macrocheck demiş ki:

heuksal mastery ye gelirsen simgesinin üstünde şey yazar

spear/glavie when equipped attack power will increased (heralde böyleydi)

yazıyor yani direkt olarak atağını artırıyor ph yada mag yazmıyor :roll:

yoksa yanlışmı düşünüyorum ki :roll:
öyle yazıyor ama uygulamadaki öyle değil. Sadece Heuksal yada düz vurunca vurduğun damage artar yani physical damage. hem öyle olsa SS ler Spear alınca koskoca bi damage farkı olmazdı hatta damage i düşerdi. yüzde 90 az bi oran deil Spear ın magical damage farkıyla açıklanamaz

Ya beyler ben 76 lvl olunca yine spear mı oluyu myoska sworda döniyim mi siz başka konulara girmişsiniz tavsiye lütfen.

ManlY demiş ki:
Ya beyler ben 76 lvl olunca yine spear mı oluyu myoska sworda döniyim mi siz başka konulara girmişsiniz tavsiye lütfen.
yeterınce tavsıye verdık kardesım sana ustte yazanları okursan dogru bılgıler edınıcegıne emınım topıc yukseltmek ıcın up yazıp durmana gerek yok :coffee:

Kardeşim ya şöyle aksi bir tip olmak için ne harcıyosun sen demek ki yeterli bilgi edinememişim benim up dememin ne zararı var sana ne oluyoki sana ya yeterli bilgi edinemedim arıyorum sen lütfen kendi işine bakar mısın bir daha da senin için mesaj yazmakta bırakma konu kapansın.

Yukarı Alt