Merhaba Arkadaslar

Benim Merak Ettiğim Hercules Serverinde Acid Asit Adında Birisi var Forumda da Var

Bu Arkadas Kim Onu Merak Ediyorum

Yazdıgı Globaller Havalı Mesajlar Vs

Arkadasımızı Cok Ama Cok Merak Ettim

Kusura Bakmasın Yasının Kac Oldugunu Bilmiyorum Ama Benim 8 Yasında Biladerim Var Oyun Oynarken Abi Bu Neden Bu Sekilde Salakca Yazılar Yazıyor Dedi Bende Merak Ettim Bi Konu Acayım Dedim

Acid Asit Sen Kimsin ?

Bu Oyunda Veya Forumda Bazı Sayfalarda Senin Mesajlarına Baktım

Serverda Yeniyim Belki Tanısma Sansımız Olmadı

Mesajlarında Dikkatimi Ceken Forumda Veya Oyunda KIzlara Veya Erkeklere(Erkekler Sorun Değil Alısıktır) Kufurlu Sözler Ediyon

Kızlara Diyorsun ki Git Şeyinle Oyna Ne Demek Bu Sen Bu Lafları Baskası Sana Söylese Ne Dersin Az Mantıklı Dusun kardesim

Benim Bildiğim Bu Sadece Bir Oyun Eğer Charından O Kadar Eminsen Dersin Bana Kufur Eden Veya Bana Su Sebebden Dolayı Gel Pvp Yapalım Videoya Birisi Ceksin Dersin oda Kabul eder Yenen Guclu Olur

Attıgın Mesajlara Bundan Sonra Daha Cok Dikkat Etmeni istiyorum

Oyunda 7 Den 70 e İnsan Var bay Veya Bayan

Ondan Dolayı yasına Göre Hareket Etmesini Öğrenmen Lazım

Benim Sözlerime Kızıyondur
Ama Ne Diyebilirim İnsanlık Hali Senin Hatalarını Gördum Serverde yeni Olmama Ragmen Cok İnsanın Dikkatini Cekiyon

Dikkat Cekmek iyi Değildir...
Yanlıs Anlama Olmasın Sadece Bu Bir Uyarı Veya Kendine Ceki Duzen Vermen İçin Söyledim

wow sey gibi ozlu soz gibi bişey olmus ya boşver takma birisinin ilgiye ihtiyacı olunca oyle yapar genelde onunla sohbet edip tanısırsın konusursun zamanla hem kufurden hem de senin dedigin gibi salak sacma mesajlardan bıkar daha dogrusu alısır kufursuz konusmaya extrabeer

Ehueheuheuehu Yürü be Talham yapmısın yine yorumu extraokk Bu arada sen yasıyomusun yaa son gunlerde pek sitedede msjını filan goremıyorum Neyse konuyu saptırmayalım _ACID iyi birisi ama arada yapıyo boyle seyler Wink Talha benimde ilgiye ihtiyacım war yagdırayım mı yukardan assa ne warsa eheueheuheuehu :mrgreen:

Sanırım Beni Birisiyle Karıstırdın Dostum :)

Ben Yeniyim Daha Ben Suleyman :)

Arkadasımıza Sadece Kişiliğini Merak Ettim Msn Sini oyunda Almadım Satılık Char Satıyorum Diye
Ama Kişisel Bir msn Adresinden Sohbet Etmek isterim Acıkcası :)

Eet sen bu oyunda dahaa yenisin galiba belli oluyo yanlıs anlamada benim bu gune kadar kimseye bi yanlısım bi kufurum olmamıstır o insan bana yanlıs yapana kadr anladınmı. Hem ben 1-2 kere kufur kulanmısımdır o globallerde. Sen ilk bana globalden yazılanları oku ondan sona bi dusun sen sadece benim yazdıklarımı okuyosun heralde kendini bilmeyen 1-2 dengesi yuznden azım bozuldu valla. Hercules acıdıgı dakikada beri o serverda oynadım. Kimseye bana kufur edilmeden kufur etmedim. Sunuda belirteyim ben hangi kıza yazmısım seyinle oyna die?. Asıl benim oyundna tanıgım bi kız arkadsıma yazıldı bu cumleler sen ilk iyice bi oku ondna sona topic ac bence. 500 silkli bos bi acc. vardı. Onla charlarımı satmak amacı ile global atıtorum ama geken tepkileri kufurleri gormuyon heralde sen bu oyunu 1. Lag 2. eurodan 3. sosun dropunun olmamasından 4. zaman problemi olmasından 5.de işte sizin gbi beni cekemeyipte bu sekilde forumlarda yada oyunda beni reklam edenlerden oynamıyorum. Oyunu bayanların yada 7den 70e herkezin oynadıgını senden iyi biliyorum 4 ay edilenleri gormedinde benim son 2 gundur ettiklerimimi gordun? Surda dogru solemissin kufure geek yok pvp yap demissin işte bende hava yapıp olulerime kadar kufur yedigim insanlara ettim bu kfurleri. Yani ilk bana dokanıyolar pvp yapalım diorum ozaman onu yapmıyolar dwde falan bi boslugumu bulup. Beni 2-3 kişi buf atıp f12 ye basıp yatırp onun ssleini. Yada azımdan cıkan bi a.q kelimesini sslyip forumlara koyuyolar. Daha cesit cesit neler yapıyolar zaten bunlar bıktırdı beni oyundan. Sona gelde kufur etme hepsi işte klavye delikanlısı. Bunlar nedenmi oluyo cokmu kotu bi insanım hayır deil sadece bazı ustune 8 d giyen eziklerin cekememzlignden oluyor. Beni tanıyanlara sor baklım nasıl biriym. Serverın zaten cogu tanıyor onlara sor bakalım.

O kıza kufur ettign arkadsa soleiym istersen yazsın buraya kim yazmıs soralım istersen suan yok gelince solicem kendisne. zaten ona solenen terbiyesiz laflar beni sinirlendirdi anladınmı?

Dostum basta Helen Adında Birisine Dediğini Duydum Evet Sana da ediyorlar ben Serverda yeniyim Yazmıstım Farkındaysan

Burda Seni Kırmak veya Farkli Bir Amac icin Topic Acmadim Sadece Seni tanımayanlara Veya benim gibi Hakkında Farklı Kişilerden Dolayı Farklı Dusuncelere Sahip Olmamak İçin tanımak istedim

Bir İnsanı En Guzel Kendinden Öğrenirsin

Yani Dostum Global Bol Geliyor Ama Ben Acıkcası Farklı Serverlarda Oynadıgımdan Pek Global Görmeyen Bir Adamım

Aşırı Global Bitkinlik Veriyor :lol: Hele Karsılıklı Küfürler Oldugu Surece Tamamen

Artık Tanısalım Değilmi :)
Ben Tibette ReD_KiT Sparta da pega_tr Herculeste HopeBriNGeR
Normalde Süleyman extraokk Kutahyalıyım Bu kadar İşte :lol:

hadi Kolay Gele :)

Süleyman ben seni kimseyle karıstırmadım Ben Asım. Talha dedigim _AvriL_ simdi anladınn extraokk

bannedddd

Buralıyım
Benim anlamadığım HopeBringer sen Acid'i zaten tanıyorsun 1 ayı geçik süre HYSTERİA'da idin hatta sen de. Şimdi buraya gelip neden böyle şeyler yazma gereği duydun anlayamadım. Rolling Eyes Bir de bayanlara o küfürü eden spartakus'tur. Acid ile Helen'in arası çok iyi zaten. E bu durumda da küfür beklenilmez di mi? Wink

Yukarı Alt