1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Acer G24 LCD ekran ile 50000:1 karşıtlık


 1. TitusPullo

  TitusPullo rank8

  Kayıt:
  31 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  10.998
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Memlekete döndü -.-

  Acer, oyuncuları hedef alarak ürettiği yeni G24 geniş ekran LCD monitörünü tanıttı. G24 siyah ve bakır renk tonları ve keskin hatlarıyla farklı bir tasarıma sahip. Dış çerçevesi bakır renkte olan G24’ün 24 inç’lik geniş ekran paneli bulunuyor.

  [​IMG]

  1920x1200 çözünürlüğe sahip CrystalBrite ekranla 1080p Full HD desteği de geliyor. Griden griye 2 ms’lik tepki süresine sahip olan monitör oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayabilecek seviyede. 16:10 görünüm oranı olan HDCP destekli, HDMI bağlantı noktasına sahip G24’ün 50000:1’lik dinamik karşıtlık oranı var ve bu şu ana kadar piyasadaki en yüksek karşıtlık oranı. Acer’ın “Uyarlanabilir Kontrast Yönetimi” sayesinde bu kontrast oranını size en uygun seviyeye getirmeniz de mümkün.

  G24’ün ekran izleme açısı 176°. İnç başına 94.1 noktacığa sahip ekranın parlaklığı ise 400 cd/m². Acer’in CrystalBrite teknolojisi, G24’de üç temel gelişme sağlıyor: Arka ışığın yayılımındaki azalma sayesinde daha parlak resimler, en az düzeyde saçılan çevre ışığı ile üstün kontrast ve çevre ışığının yayılmaması sayesinde daha net resimler ve daha keskin kenarlar elde edilebiliyor.

  Acer G24’de, Acer’ın “eRenk Yönetimi”, “Uyarlanabilir Kontrast Yönetimi”, “eGörüntü Yönetimi”, “Bölgelere ayırma/Resim içinde resim özelliği”, “eDisplay” görüntü teknolojileri kullanılmış. Monitör, Energy Star EPA Tier 2 güç verimlilik standardına ve çevresel korumasına yönelik ürün geri dönüşümü için Elektrikli ve Elektronik Teçhizat Atıkları Yönergesine (Waste Electrical and Electronic Equipment Directive - WEEE Directive) uygun olarak üretilmiş. Ürünün diğer teknik özellikleri ise şöyle: Ağırlık 7.2 kg, Girişler: bir HDMI (w/HDCP), bir DVI (w/HDCP), bir VGA, dahili adaptör, 90 watt güç tüketimi.