ben hala keyloger diyorum siteyi incelediysenin tam tuş kayıtları yapılmış idddd[Tab]pwww gibi kayıtlar var buda keyloger olduğunun kanıtıdır ben bundan eminim ama senin dediğin yöntem zanetmiyorumki kullanan olsun ayda yılda 1kere zaten şifre deiştiriyor millet kesinlikle keyloger olduğu görüşündeyim

Operadan Girip Şİfre degiştirmessem zaten sadece face ve extraloob giriyom bir sorun olurmu sifre degiştirmemem ?

Kemalist Doğru ama Şöyle birşeyde var Bilgisayarınızda Mutlaka Bir Virüs Programı Bulunsun Virüs Programı Olarak tavsiyem KasperSky İnternet Security Siteye girdiğiniz an çerezlerde virüs varsa bulur. Ayrıca Virüs Programındanda Çerezleri silme kısmı var bazıları tamamen silmez ama KasperSky siliyor :wink1:

SleepWalkeR

Tanınıyorum
Jhonny demiş ki:
çok saoL yaptım şimdi qeriye şifreyi değiştirmek kalıor bide svchost.exelerden 1inde bnim pcnin ismi yazıor bişi olurmu ^^
svchost.exe ler kullanıcı adında system olarak gözükürler, birden fazla da çalışabilir bunda sorun yoktur ama kullanıcı adı ile gözükmezler. bence güvenli bir virüs tarama programı ile pc ni tarat, tavsiyem kaspersky dir, uzun sürer ama elinden bir worm bile kaçamaz. pc i güvenli modda açıp biraz kayıt defteri düzenleyici kullanmayı biliyorsan kendin de arayıp silebilirsin ama kaynağını bilmeden silmek birşeye yaramaz kaynağını da bulman lazım. o virüs bana bulaşmadığı için manuel olarak nasıl silineceğini ve nasıl bulaştığını bilmiyorum. ama o virüs ile ilgili bilgi ve nasıl silineceği ile ilgili açıklama sitede olması lazım. kolay gelsin.

Yukarı Alt