1-2 Aydır oyuna girmiyordum, geçen gün gireyim bi bakayım dedim bir de baktım hiç bir şey kalmamış charda... Neyse arkadaşlar sağolsun yardım ettiler para verdiler set falan aldım. Sonra hemen oyundan çıkıp şifremi değiştirdim.

Fakat yine de tedirgin oluyorum şifreyi değiştirdiğim halde acaba tekrar soyulur mu charım?

Konu hatalıysa özür, cevaplar için teşekkürler.

:?!

Barzo

o acc bırak derim yeni bi tane aç msn ni kimse bilmesin ve herşeyini tüm bilgilerini bi yere kaydet
bak benım 64 lv xbow char gitti goldbotlar banlanırken arada kaynadı banada arklar yardım ediyolar :D
neyse dediğim gibi yeni acc al derim ama yinede sen bilirsin

emc

rank8
Oyunu oynadığın yerede bağlı internet kafe de oynuyorsan şifreni bir şekilde görmüş olabilirler,
> Mesela çok yakın bir arkadaşınız şifreni versene bir kere şöyle bir dolaşayım Nuker nasıl birşeymiş veya Full str nasıl birşeymiş. Veya Euro karakter nasıl kullanımı nasıl gibi ?

> Gizli soru çok önemli ve mail adresi eğer satma amacınız yoksa mail mutlaka register edilmeli.

> Soyulmanıza gerek yok. Şüpelenseniz bile şifrenizi değiştirin.

> Örnek : Sadece gizli sorumun cevabını biliyorlar diye 3 ay boyunca kastığım karakterimi kapadım. Kullanıcı adım / şifrem bilmedikleri ve hiç soyulmadığım hale, düşün gerisini.
> SRO'da öğrendim ki titiz olacaksın hiç kimseye güvenmeyeceksin. Baban dahil !!

Babam bu oyunu hiç sevmez...

Neyse sağolun, şifreyi değiştirdim zannetmem daha bir şey olacağını...

keylogger yemıssın bellı o acc dan hayır gelmez banada bıtane bulastırdılar o o.çyı bulursam o konuyu bulursam o adamı olduresıye dovecem az kalsın acc gıdıodu

Barzo

seriye demiş ki:
keylogger yemıssın bellı o acc dan hayır gelmez banada bıtane bulastırdılar o o.çyı bulursam o konuyu bulursam o adamı olduresıye dovecem az kalsın acc gıdıodu
Keylogger olması kücük bir ihtimal fakat olabilir ancak sen bi forum kurallarını oku istersen küfür yasak forumda
nasıl konusulacagını bilmen lazım :wink1:

Yukarı Alt