Ben oyunu indirdim.Ama öğrendim saat 06,00 da üye olunuyo.Üye olmaya çalıştım nedense anlamadım id yimi beğenmedi kaydolamadım.Elinde fazladan çarı olan var mı?Lütfen varsa verir misiniz?Çok ihtiyacım var!!
Şimdiden Teşekkürler!

Oyuna girmiyo bıktık falan deyenler oluyo ama hiç denemeyenler merak ediyo.Sabah kalktım acc alamadım daha doğrusu vermedi.Acc um olsa boşuna topic açmıcam.fazladan acc si olan versin lütfen.

bi tane acc verseniz nolur ki.afedersiniz günaha mı girersiniz.acc um olsa zaten topic açmıcam.diğer topicleri okumuyo derseniz onları itina ile okuyorum.

beyler herkesss diooo id almak için 6-12 karakterliii rakam olmalııı bildigim kadarıylaa vede üyelik saat 6:00 da alınıyo ama bi tane daha okudum 16:00 -18:00 demiş ama oda olabbilir fakat saat 16:30 sadece 6:00 da http://reg.525u.net/ bu siteden üyelik alıp rakamlarla id yazmalısnız örnegin ;27991605 benim id bu olabilir sakın çalmayınn :mrgreen: :lolmuch: :lolmuch: :mrgreen: :mrgreen:

id nin rakam mı olması lazım.bide dalga geçmeyelim aradaki yaş farkını düşünelim Mad Mad

benim acc sorunum düzeldi. ha bu arada banadA O RESMİN ESASINI PM İLE YOLLAR MISIN?

Yukarı Alt