merhabalar ben dün 63 lvl eu char açtım sonrada academy açtım ama honor sun stan alma yerinde eu silahları neden yok yoksa ben mi yanlış yere bakıyom honor point kastıkdan sonra elime sun xbow almayı çok istiyodum :mrgreen:

talip123 demiş ki:
ewt honor kasınca eu sun silhları alamıyorsun sanırım sadece chinese ler için var ama onlarda 8d daha 9d sun silahlar gelmedi.Zaten şimdi herkes honor buff ları için academy kasıo sun için değil..
peki akademi buffları ne işe yarıyor :?:

Academy bufflarının sıralaması var 3.4 çeşit %10 attack %10 hızlı koşma vb vb çok işe yarıyor tabi onlarında Academy sıralaması var misal sen 10 kişi mezun ettin 80 sıradasın 1. 200 kişi mezun etmiş Zaten adama tıkladıgında Taç resmini gorursun %10 daha hızlı zerk doldurma filan fişman ama cok onmli bir konudur yapabilcek durumda olan insanlar bence yapsın

ironEyE demiş ki:
talip123 demiş ki:
ewt honor kasınca eu sun silhları alamıyorsun sanırım sadece chinese ler için var ama onlarda 8d daha 9d sun silahlar gelmedi.Zaten şimdi herkes honor buff ları için academy kasıo sun için değil..
peki akademi buffları ne işe yarıyor :?:
4 tane academy buff u vardır kişi mezun ettikçe bi sonraki buffı alırsın..1.buff %10 attacck rating 2. buff %20 hızlı koşma 3.buff %5 phy damage arttırma ve defans %5 mag attırma ve defans ve son olarakta en çok mezun eden 5 kişiye verilen buff var o da %20 daha hızlı zerk dolduruyor..

Yukarı Alt