Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından AC Milan'ın Brezilyalı çalıştırıcısı Leonardo, hazırlık döneminde alınan kötü sonuçlar rağmen panik yapmıyor.

Serie A'nın güçlü ve köklü ekiplerinden AC Milan'ın gelecek hafta başlayacak lig öncesi yaptığı 10 hazırlık maçından 1 galibiyet alması ve dün katıldığı, maçların 45 dakika sürdüğü ''TIM CUP'' turnuvasında Inter'e 1-0, Juventus'a da 2-0 yenilmesi teknik direktör Leonardo'yu endişelendirmiyor.

Brezilyalı çalıştırıcı, La Gazzetta dello Sport'a verdiği demeçte, ''Hazırlık karşılaşmalarından aldığımız kötü sonuçların dikkat çektiğini anlıyorum. Buna rağmen iyi bir sezon geçireceğimize eminim. Takımın idare edilmesinde çok da büyük olmayan bazı sorunlarımız vardı. Yaşanan sakatlıklar da bunlara ek oldu'' dedi.

Bu arada kırmızı-siyahlı ekibin İspanya'nın Real Madrid takımından transfer ettiği Hollandalı golcü futbolcu Klaas Jan Huntelaar'ın ilk maçındaki performansı tutuk bulundu. Teknik direktör Leonardo, Huntelaar'ın maç yaptıkça daha etkili olacağını belirtti.

Yukarı Alt