1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Abramoviç varsa, sorun yok!


 1. addIcFb

  addIcFb Aileden

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  5.215
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  Okul
  Chelsea Başkanı Burece Buck; UEFA Genel Sekreteri David Taylor ve Başkan Michel Platini'nin kulüpleri borçları sebebiyle uyardıkları hatırlatılınca, Maviler'in 730 milyon Pound'luk borcunun önemli olmadığını ve Roman Abramoviç olduğu sürece sıkıntı yaşamayacaklarını ifade etti.


  RomanAbramovich_tribun01.jpg
  "Krediyle finansman sağlayan bankalara borcumuz yok, bu bizim kulüp içinde hallettiğimiz bir detaydır. Chelsea'nin 730 milyon Pound borcu olduğu doğru ancak bu borç kulübün sahibi Roman Abramoviç'ten alınmıştır."

  "Bence Chelsea UEFA tarafından uyarılan kulüpler kategorisinde değil, bizim çok farklı bir işleyişimiz var. Kulüp olarak şanslı olduğumuzun da bilincindeyiz, bu kulüp için severek para harcayan bir patronumuz var."

  "Ancak yine de paranın saçıldığı sanılmasın, birçok proje ve yatırım olanakları değerlendiriliyor. Uzun vadede Abramoviç de bize verdiği borcu geri almış olacak, ortada zarar eden bir işletme örneği yok."

  "Son birkaç yıldır üzerinde çalıştığımız sistemi tam olarak oturttuğumuzdaysa kulüp tüm maddi ihtiyaçlarını karşılayabiliyor olacak, o zaman da Sn. Abramoviç tribünde çok daha rahat ve keyifle maç izleyecek."

  Chelsea Başkanı Bruce Buck katıldığı bir basın toplantısında; Maviler'in UEFA tarafından uyarılan kulüpler kategorisinde olmadığını ve 730 milyon Pound'luk borcun muhatabının Roman Abramoviç olduğunu dile getirdi.