Beyler artık gece 12 lere kadar trafik verio yaw kahvekeyfi şunun no dc si falan yokmu tabi çalışan no dc Rolling Eyes Wink

walla bugün rekor saat 5 ten beri deniom 6 da girdim oyuna hemen dc Mad sora denedim denedim anca 11 de girebildim Evil or Very Mad Evil or Very Mad

xEMREx demiş ki:
walla bugün rekor saat 5 ten beri deniom 6 da girdim oyuna hemen dc Mad sora denedim denedim anca 11 de girebildim Evil or Very Mad Evil or Very Mad
iyi gene dostum 11 de girebildiysem. ben yarım saat uğraştım (ne kadar girmeye calıştığımı bilmiyorum) girmedi bende sinirden "enter" tuşunu kırdım. sonra gittim bi klavye aldım. eve geldim tek attım oyuna Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_Darkness_ demiş ki:
Delideve demiş ki:
benim 150 silke aldıgım ne peki?
Bu Hangi Topic olduğunu biliyormusun peki ? Silkroad Private Server yazıyor..150 silk e Normal iSRO da alırsın.350 silk e cPrivate Sro da alıyorsun..
Hadi ya Crying or Very sad utandım valla. kusura bakmayın arkadaşlar.
* hızlıca sıvışır.*

SansarSalvo

Öğretiyorum
iLk günLer çok güzeLdi oyun Evil or Very Mad

Delideve demiş ki:
_Darkness_ demiş ki:
Delideve demiş ki:
benim 150 silke aldıgım ne peki?
Bu Hangi Topic olduğunu biliyormusun peki ? Silkroad Private Server yazıyor..150 silk e Normal iSRO da alırsın.350 silk e cPrivate Sro da alıyorsun..
Hadi ya Crying or Very sad utandım valla. kusura bakmayın arkadaşlar.
* hızlıca sıvışır.*
hatasız kuL oLmaz diye bi şarkı wardı akLıma geLdi extraokk

Aferim len sna ne büük başarı Allahım ya :mrgreen: Acıdn ya bna ölmek istiom tutmayın beni :lolmuch: :mrgreen:

şuanda tek atamiom paso dc oyuna giremedim oyunda gene 1 gidim lag yok suan ama bi giremedim oyuna a. extraokk q

Yukarı Alt